Podziękowania dla rodziców

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

trilli

Żona, Warszawa

no ja tez jestem za tym aby dac juz praktyczny prezet jak sie juz daje..my na szczescie prezety dajemy po slubie:)a w czasie wesela planujemy wniesc toast i zadedykowac im piosenke.

fleur

Żona, Warszawa

my też planujemy podziękować rodzicom po weselu, moi są po rozwodzie więc kółeczka i te sprawy nie wchodzą w gre ;P

planujemy kosze z alkoholem i słodyczami i myślałam też o biletach do teatru :) ale zobaczymy :)

scyzoryki to dobry pomysł :)

trilli

Żona, Warszawa

no tez ciekawie ale tez planujecie po weselu tak? No my ze wzgledu na to ze moj tescio nie tryska zdrowiem i nie chcemy aby mu bylo przykro ze nie moze zatanczyc...szybko sie meczy..wiec po prostu staniemy i wzniesiemy toast za rodzicow!:)

natii

Żona, Warszawa

My dla rodziców nagraliśmy filmik. Wiedzieli o tym tylko nasi drużbowie, więc zaskoczyliśmy nie tylko rodziców, ale i rodzeństwo i wszystkich gości. A poza tym róże na pniu i karafki z grawerem. 

LadyM

Żona, Warszawa

My planujemy zamówic drzewka z takiej strony internetowej, która w się tym specjalizuje. Jest tam duży wybór różnorodnych roślin. Mozna zamówić mandarynkę, cytrynę, drzewka oliwne, bonsai itp. Dodatkowo jest dołączony grawer z podziękowaniem. Myślę, że to dobry prezent " na lata" :)

juliana

Żona, Warszawa

LadyM, świetny pomysł z tymi drzewkami :)

My planujemy dać rodzicom ładnie opakowane i ozdobione miody, cos jak tutaj:

A dla gości takie malutkie miodki, cos jak te:

czerwcowa16

Żona, Warszawa

Lady M fajny pomysł z tym drzewkiem, jaki koszt?

wilcza_jagoda popieram, ja też nie lubie pierdół dostawać, wszelkie figurki itp. tylko walają się po meblach i mnie denerwują, więc my takich rzeczy też nie planujemy dawać. 

My raczej napewno damy rodzicą albumy (chciałabym jakieś ładne, np. personalizowane) i coś do tego jeszcze wymyślimy. 

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

Albumy są super - ostatnio byłam na weselu gdzie Rodzice otrzymali własnie takie piekne albumy ze zdjęciami Młodych od dziecka aż do ślubu.

Ale u mnie to odpada bo  Rodzice i tak otzymają albumy tyle, że ze zdjęciami ze ślubu.

Albumy z dzieciństwa każde z nas ma u siebie w domu rodzinnym.

Wspólne albumy też mamy. Więc nie ma po co dublować :)

LadyM

Żona, Warszawa

Koszt drzewka - 150 zł (zależy od wielkości rośliny oraz rodzaju).

jmalinowska

Żona, Warszawa

Takie drzewko to fajny pomysł ale szczerze powiedziawszy to nie wyobrażam sobie przynosić taką książkę na salę. Proponowalabym coś mniejszego co nie zajmuje tyle miejsca ale będzie fajną pamiątką na przyszłośc. Można zamówić sobie kubeczek. Własnie takie kubeczki zamówiłam jako podziękowanie. 

kejek

Żona, Warszawa

W takim razie propozycja ode mnie:

http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-9.html

Na tej stronie można zamówic kubeczek z nadrukiem na zamowienie. Myśle,ze jest to dobra opcja prezentowana na podziękowanie bo rodzice zobaczą,ze chcieliście dać im coś oryginalnego. Coś co nie jest tak kompletnie standardowe jak niektóre inne prezenty na podziękowanie....

Jusst

Żona, Warszawa

My na podziekowania dla rodzicow robimy kosze kwiatow plus jakies tam pierdoly w srodku. Zostawiam to pani, ktora sie na tym zna. Podalam jej tylko kwote w jakiej chcialabym zeby sie zmiescila i bedzie robic. Ma wielkie doswiadczenie, wiec jej ufam. Oprocz tego rodzice moi i mlodego dostana album ze zdjeciami ze slubu tylko w pomniejszonej wersji.

Katarzyna Polak

Panna młoda, Kraków

my zrobilismy prezent w formie obrazu z naszym zdjęciem, który kupiliśmy tutaj https://stronawesela.pl to był świetny pomysł :)

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: