Bukiet slubny

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna

retorsja

Żona, Warszawa

Słoneczniki super wyglądają w letnich bukietach ślubnych, nie tylko słoneczniki, ale wszystkie kolorowe kwiaty kwitnące w okresie lata... wiele zależy od tego co się pannie młodej podoba, znajoma florystka opowiadała mi kiedyś, że robiła bukiet ślubny z gloriozy - miał być sporych rozmiarów, był to ulubiony kwiat panny młodej i nie wyobrażała sobie innego w bukiecie ślubnym.

malami69

Żona, Warszawa

Oklepane? Cóż, wg mnie wszystkie ślubne bibeloty są oklepane i 95% panien młodych wygląda tak samo... Więc jeśli bukiet ze słoneczników będzie zrobiony ze smakiem na pewno będzie wyglądał pięknie, bo te kwiaty właśnie nie są tak bardzo bardzo popularne i wyglądają przynajmniej naturalnie. To straszne, wychodzę za mąż i wszystko wydaje mi się takie samo, coraz bardziej mnie to denerwuje. ;)

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

phi "kalafior" dla mnie wiszące kaskadowe są oklepane :P

Kręcona

Żona, Warszawa

malami- wiem o czym mówisz :) Nie raz mówię że PM zjeżdżają z jakiejś chińskiej taśmy produkcyjnej :D.

Coś czuję, że niestety do nich dołączę- wolę żeby się obyło bez zawałów serca ;). Kompromisy... ale wracają do tego o co mi chodziło: co myślicie o tym bukiecie?? jaka jest szansa na znalezienia tych kwiatów końcem sierpnia i tak orientacyjnie ile frorysta za coś takiego może zaśpiewać???

Kręcona

Żona, Warszawa

Te duże żolte to co to takiego??? wie ktoś może? :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dzień dobry, żółte kulki - kraspedia, storczyk farbowany, hortensja (tak mi się wydaje) żółte "pofalowane) to celosja itam na końcu podobne do kaczeńców :) 

Co do ceny to ciężko napisać bo zależy od wielu czynników.

Dostępne będą :) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

wilcza_jagoda - bardzo ładny bukiet i wianek. Ma Pani talent :)

justyna210

Żona, Warszawa

justyna210

Żona, Warszawa

A to jest moj bukiet slubny:)

dariamazurek

Żona, Warszawa

Ja chyba wolę raczej połączenie filoletu z różem i bielą:) najlepiej jeśli to będą eustomy:)

http://prokwiaty.pl/

Awgusta

Żona, Warszawa

justyna210 fajny :)

justyna210

Żona, Warszawa

Dziekuje awgusta :)

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

justyna210 ładny bukiet przyciąga spojrzenie :)

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

dzięki badylenet ;)

Mysia0802

Żona, Warszawa

Ostatnio jestem zauroczona Hortensjami :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dzień dobry, hortensje są piękne i też mają "swoją" cene :) 

Elenor

Żona, Warszawa

W tym roku hortensje były po 15 zł. Moja dekoratorka kupowałam na giełdzie /targu kwiatowym. Hortensje są piękne, delikatne i romantyczne 

Mysia0802

Żona, Warszawa

Bierzemy ślub w sierpniu, to sezon więc mam nadzieję, że będzie taniej..

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

...tak, ale 1 gałązka 15 zł ;)

Mysia0802

Żona, Warszawa

To co polecacie? Ślub mam  w sierpniu. nie chce na pewno koloru niebieskiego ;) nie przepadam. :P A taki? Róże, gipsówka i hortensja. Wyjdzie taniej?

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: