jagódka11

Żona, Warszawa

mamuśki, czym kierowałyście się przy wyborze rpzedszkola dla swojego dziecka?

biedroska

Żona, Warszawa

ja szukałam info u znajomych mam, i to chyba przeważyło... jedna z nich miała dziecko w Puchatku na Pełczyńskiego w Warszawie, przedszkole nie jest może najblizej nas ale ma dobre opinie, jedzenie jest bardzo dobre, nauczycielki przesympatyczne a co najfajniejsze,dzieci są w grupie dwujęzycznej, i przez większosć dnia ma być na zajęciach lektor. takie obcowanie z językiem od najmłodszego dobrze wpływa na przyswajanie słowek i obycie się z językiem....

maria_w

Żona, Warszawa

ja popytalam znjomych, ale podzialalam tez swoim sposobem. zrobilam dziecku test na http://genialnydzieciak.pl/ i szukalam przedszkola pod zainteresowania malego. mam nadzieje ze to dobra decyzja.

franki2015

Żona, Warszawa

Nie miałam za bardzo wyjścia, bo kiedy dziecko szło do przedszkola, jeszcze nie miałam pracy. Najtańsza wiec była dla nas opcja przedszkola państwowego, prywatne zaczynały swoje stawki od ponad tysiąca złotych. Dziecko sporo chorowało, oni zwracali tylko stawki żywieniowe.

UroczaDekoratorka

Żona, Warszawa

Bardzo długo szukałam dobrego przedszkola. W zasadzie chciałam posłać sporo wcześniej ze względu na pracę. Zależało mi przede wszystkim na tym, aby mała mogła potem dalej uczyć się w tej samej placówce- komu chciałoby się szukać coraz to nowej szkoły co roku. Na jednym z portali znalazłam informacje o szkole anglojęzycznej- http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/prezentacje/isk. Ja jestem z Krakowa, więc kojarzyłam ten ośrodek. Mała tam uczęszcza, na razie jest ok. Dalej- czas pokaże:D Po naszych perypetiach- jestem dobrej myśli. 

eliis

Żona, Warszawa

Prywatne są tylko na pozur dobre. Pracowałam w 3 prywatnych i w większości dla dyrekcji liczy się pieniądz !! Jeśli mam wybór przedszkole państwowe a prywatne to wybieram państwowe!:)

Awgusta

Żona, Warszawa

eliis zgadzam sie z Tobą w 100%

UroczaDekoratorka

Żona, Warszawa

Czy opłaca się posłać dziecko do prywatnej placówki, chociażby takiej jak ta tutaj. Co wziąć pod uwagę podejmując wybór- lokalizację, zajęcia dodatkowe, międzynarodowe towarzystwo? 

PiotrekNo

Żona, Warszawa

eliis - tylko niestety nie zawsze można liczyć na to, że przyjmą nam dziecko do państwowego przedszkola.

Niestety ten aspekt pomocy rodzinie u nas bardzo kuleje.

Wilty

Żona, Warszawa

Ja oddałam swoje 2 letnie dziecko do przedszkola, bo nie stać nas było na niankę. Długo go szukałam, ale w końcu znalałam bardzo dobre w dośc niskiej cenie.

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Wybór przedszkola dla naszego dziecka nie należy do najłatwiejszych zadań. Sama mam dylemat gdzie zapisać swoje dziecko. Wstępnie orientowałam się na temat przedszkola Tęczowy Świat dziecka. Budynek i pomieszczenia w przedszkolu bardzo mi się spodobały, teren ogrodzony i zabezpieczony.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: