Prezent dla Pana Młodego

Elenor

Żona, Warszawa

Drogie Ślubowiczki

Czy w dniu ślubu macie zamiar obdarować czymś Pana Młodego? Powiem szczerze że ja od poczatku planuje swojemu coś ofiarować ale tak konkretnych pomysłów brak. Może jakiś voucher na jazde bolidem F1 ? Pewnie będę o tym myśleć w lipcu przed ślubem;)

Gaaga

Żona, Warszawa

Voucher to już oklepany pomysł. Wydaję mi się z tego co zaproponowałaś i co masz w planach to się zdecyduj na tą F1. Na pewno będzie chłopak a właściwie mąż i ojciec przyszłych dzieci czyiś na sto procent zadowolony. Ja nawet sobie od Ciebie odmałpuje ten pomysł

Elenor

Żona, Warszawa

Gaaga

Z tą F1 to taki luźny pomysł bo mój jest już kierowca a właściwie pilotem rajdowym więc jeździ na rajdy kilka razy w roku tylko oczywiście na innych samochodach;)  Kubki, bryloczki itd nie wchodza w grę. M pasjonuje sie też wędkowaniem i fotografią. Tak krąże wokół tych dziedzin ale mimo wszystko ciężko coś wymyślić;)

ToughKate92

Żona, Warszawa

Polecam skok spadochronowy w tandemie. Skakałam z mężem zaraz po ślubie. Był zachwycony. Dodatkowo nakręcili nam film ze skoku, także mamy również pamiątkę :)

mariolka_

Żona, Warszawa

Jak dla mnie to świetny pomysł taka przejażdżka albo skok ze spadochronem. Zwykle w prezencie daje się jakieś przedmioty, a wg mnie lepszym prezentem są fajne przeżycia i wspomnienia :) wiem, że tu

można kupić voucher na jazdę Ferrari albo Lamborghini. Z takiego prezentu to chyba każdy facet będzie zadowolony, a zwłaszcza taki, który dodatkowo lubi czuć adrenalinę :)

Kasiula87

Żona, Warszawa

Od żony najlepszy prezent to noc poślubną po cięzkim weselu ;) A tak na poważnie to może jakis drobiazg z napisem ,,CAŁA TWOJA"? :)

Ulunia

Żona, Warszawa

Może popatrz na męskie paski skórzane. Teraz jest ogromny wybór. Mozna przebierać i wybierać. A faceci lubią praktyczne prezenty. Ten na pewno wykorzysta.

Karol Piotrowicz

Gość na weselu, Warszawa

Może jakiś zacny trunek?

Tomasz Bocheński

Mąż, Wrocław

Voucher to spoko pomysł, tylko tez zależy co pan młody lubi. Może lot w tunelu aerodynamicznym?

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: