Przed ślubne remonty

Pipmcia

Żona, Warszawa

Witajcie!

 

wielkimi krokami zbliżamy się do ślubu ale też do wielkiej przeprowadzki. Remontujemy także nasze nowe mieszkanko - tym razem stawiamy na nowoczesne i dość modne rozwiązania a więc zamiast farb stawiamy na tapety. Zawsze interesowały nas kolorowe rozwiązania więc w takiej sytuacji będziemy mieć dość spore pole manewru. Chcemy jednak wszystko zamówić przez internet żeby nie latac po tych sklepach i nie tracić tak cennego czasu. Może jesteście w stanie polecić jakiś sklep inny niż allegro?

Martuskka

Żona, Warszawa

Nigdy bym nie pomyślała, że tapety to nowoczesność. Nowoczesność to chyba kamień na ścianach, albo jakieś tynki strukturalne. W każdym razie ja bym nie zdecydowałą się na zamawianie tapet przez internet. A co jeśli Ci zabraknie, bo np. niepsodziewanie zniszczy się kilka metrów tapety? Wtedy trzeba zamawiać, czekać i tracić czas. Zresztą ja uwielbiam zakupy do mieszkania i z chęcią chodze po sklepach, żeby pooglądać i dopiero wtedy coś wybieram.

gracjanik

Żona, Warszawa

Witaj, jeśli chodzi o tapety to zgodzę się z przedmówca. Ja również nie stawiała bym na ten pomysł. Wolała bym pomalować ściany. Ale to wasz wybór. Natomiast jeśli chodzi o tapety w sieci to sklepów jest wiele. Myślę, że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, a na pewno coś znajdziesz.

malwinaz

Żona, Warszawa

My też remontujemy a właściwie robi to za nas firma remontowa Kurpas z Łazisk Górnych. Narzeczony bardzo chciał sam wszystko zrobić ale przed ślubem mamy tyle spraw na głowie, że ostatecznie zdecydował się na firmę i od czasu do czasu wpada do mieszkania skontrolować postępy prac. Podobno fachowcy uwijają się jak w ulu ;)

Pipmcia

Żona, Warszawa

Piersze słysze, że tapety to nie nowoczesność. Wiele osób z grona znajomych czy rodziny twierdzi, że właśnie na to teraz stawiają projektanci i architekci wnętrz.

 

Ostatnio bardzo modne wydają się byc fototapety? Może to rozwiązanie będzie lepszE? Nie chcemy farb gdyż wydaje nam się, że po nich to trzeba wszystko szybko i stale malować - ciągle się brudzą

robaczekk

Żona, Warszawa

yhm moze zobacz na olx

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: