dj czy zespół

Reme

Żona, Warszawa

też mieliście taki problem z wyborem oprawy muzycznej?

bezsennameg

Żona, Warszawa

My od razu wiedzieliśmy, że chcemy zespół. Ale to bardzo indywidualna kwestia... po pierwsze co Wam się bardziej podoba: muzyka na żywo czy oryginalne nagranie. No i oczywiście koszt: dj jest tańszy.

jagódka11

Żona, Warszawa

nie, bo od dawna wiedziałam że chce zeby u nas zagrał Pif Paf Band. słyszałam ich na innym weselu i wtedy mi się tak bardzo spodobali że musiałąm mieć ich u siebie ;)

Wesolyandrzej9

Żona, Warszawa

U nas od razu zamówiliśmy zespół, wcześniej tylko w domu przesłuchaliśmy http://www.mydisco.pl  i ok.

Elleqa

Żona, Warszawa

Nie;) na weselu zawsze podobała nam się muzyka na żywo, więc wybór zespołu był naturalny i nawet się w sumie nad DJ nie zastanawialiśmy;) zresztą udało nam się będą na weselu znajomych wstępnie umówić się z zespołem Damy Radę, który u nich grał i było świetnie, więc mieliśmy od razu sprawdzony na własnej skórze zespół;)

violla

Żona, Warszawa

my także od razu wiedzieliśmy, że zespól. nawet nie było mowy o DJ :)

jejusytka

Żona, Warszawa

Ja tak samo nie brałam nawet pod uwagę tego żeby brać Dj mój kolega gra właśnie w jednym zespole jezdzą po weselach wszyscy praktycznie chwalą ich więc to był dla mnie najlepszy wybór i nie żałuję. Bo ludzie też chwalili z mojego wesela i byli mega zadowoleni.

megaan

Żona, Warszawa

Ja tam wolę DJ, zamówiłam go na własne wesele i jestem zadowolona z wyboru.

nfreitag

Żona, Warszawa

Ja od początku wiedziałam, że chcę DJ. Moja rodzinka była sceptyczna, bo nie wyobrażała sobie wesela bez orkiestry, ale w rezultacie postawiłam na swoim. Mojemu teraz już obecnemu mężowi pomysł z DJ też się spodobał. Wyszło w rezultacie super i wszyscy byli zadowoleni.

Makrylka

Żona, Warszawa

A u mnie bez problemu będzie :) już jak byłam w wieku nastolatki to przede wszystkim myślałam aby to właśnie skorzystać akurat z usług zespołu. Nie chciałabym aby moje wesele było w takim nowym stylu i nie chciałam aby to moje wesele było w takim stylu jakby to powiedzieć klubowym.

lipita

Żona, Warszawa

Zespół. Zdarzyło mi się być dwa czy trzy razy na weselu na którym występował dj i nie byłam jakoś zachwycona tym wszystkim. Jasne, akurat dj jeden czy drugi starał się jak mógł żeby rozkręcić imprezę ale ewidentnie to nie było to samo

Izunia1483

Żona, Warszawa

Jakiego Dj z okolic Nowego Sącza polecacie ?

ponieważ jestem w trakcie szukania i posłucham każdej cennej opini :)

renia1988

Żona, Warszawa

Niestety nie mam pojęcia mnie jakoś Dj nie kręco na weselach i nie potrafią dobrze zabawić wole jednak kapele porządną z kości bawiłam się na kilku weselach z Dj i jestem strasznie zawiedziona jednak co zespół to zespół ale to każego indywidualna sprawa.

biedroska

Żona, Warszawa

Ja tam wolę zespół;) Na Pomorzu mogę szczerze polecić The Good Sound :)

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

Для меня это была команда, а потому, что я традиционалист. Кроме того, "он скопировал" на свадьбе моего друга, чтобы играть симфонический оркестр, а в меня также это должно было произойти. Музыканты играли красиво и большинство гостей был очень удивлен своим появлением на свадебном зале. Конечно, это оркестр на свадьбу

Он играл только очень короткий koncetr, но это был единственный.

Ela1994

Żona, Warszawa

W moim odczuciu zespół i muzyka na żywo... My mamy kapele - 6 członków i każdy gra na innym instrumencie. są mega bo słyszałam ich w tamtym roku u koleżanki :)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: