Pokaz sztucznych ogni

monissienka

Żona, Warszawa

Witam,

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pokazem sztucznych ogni na weselu to serdecznie zapraszam do współpracy. 
Od dłuższego czasu zajmuję się organizowaniem profesjonalnych pokazów pirotechnicznych na weselach, bankietach, imprezach firmowych, dniach miast, dożynkach i koncertach. 

Ceny takiego pokazu zaczynają się od 1100 zł wzwyż.  Wszystko zależy od preferencji przyszłych małżonków oraz od budżetu jaki chcecie na niego przeznaczyć. 
Istnieje również możliwość zakupu zestawu do samodzielnego odpalenia, na pewno jest to tańsza opcja, jednakże na pewno nie da takich efektów jak profesjonalny pokaz. 
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do sklepu internetowego fajerwerkibiegun, bądź proszę o kontakt. 

Pozdrawiam :)

jesica

Żona, Warszawa

Nie każda firma powinna podejmować się organizacji takich pokazów. Często słyszałam, że stała się jakas tragedia, bo ktoś czegoś nie dopilnował. Profesjonalne firmy pirotechniczne jak np. polska firma Clck Pyro & Art potrafi podejść do tematu poważnie i jest w stanie obslużyć nawet duże imprezy i zrobić coś rzeczywiście oryginalnego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

alka_jasinska

Żona, Warszawa

A czy podczas puszczania fajeerwerków trzeba jakieś zezwolenie?

Nie wiem jak to jest z prawnego punktu widzenia, czy firma ma jakieś zabezpieczenia przeciwpożarowe w przypadku nazwijmy to "problemu z ogniem"

majapa

Żona, Warszawa

Co do fajerwerków to nie mam pewności, ale moi znajomi mieli fire-show na swoim weselu 3 miesiące temu i musiał być przy tym strażak, ale to już załatwiała ta firma od pokazu.

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Ile coś takiego kosztuje?

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Zalezy to od wielu czynników:
od tego czy pokaz organizuje firma czy samodzielnie zorganizujecie. Jeśli kupicie sobie zestaw samodzielnie to na pewno będzie to o wiele mniejszy wydatek niż jeśli zdecydujecie się na firmę.

Poczytaj sobie.

od tego jak długi jest pokaz

oraz od tego gdzie kupujecie fajerwerki

Moim zdaniem jednak jest to świetna sprawa :)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: