jantacz

Żona, Warszawa

Szukasz dobrego materaca? Mam do sprzedania http://www.babymeble.pl/materace-dla-dzieci-k15/ materac - BabyMeble wykonane są z najlepszych, bo naturalnych materiałów przyjaznyych dla zdrowia i skóry.  Co więcej zmnijeszają pocenie się. Idealne dla tych dzieci, które mają alergię. Przekonaj się sam!

asiuleczek

Żona, Warszawa

Nie wiem, jak inni, ale jeżeli miałabym wybierać materac to tylko wodny. Od dziecka od takim marzyłam :D

greta

Żona, Warszawa

Ja ostatnio przeglądałam ofertę http://naturazone.pl/ i wydaje mi się, że jednak na najwięszą uwagę zasługują materace lateksowe. CHyba jets to jakaś nowość wśród materacy :)

greta

Żona, Warszawa

Własnie moja znajoma ostatnio wybrała materac pośród różnego rodzaju materace lateksowe i powiedziala, że jest bardzo wygodny :) Może warto się na taki skusić.


Agnieszka Kowal

Żona, Wrocław

Generalnie ważna jest twardość materaca, większa waga, twardszy materac, lżejszy człowiek materac miękki, dobrym wyborem są aktualnie materace kieszeniowe, jak dla dzieci to warto z warstwą kokosa albo jeszcze lepiej choć troszkę drożej z warstwą lateksu, wydajesz 100-ówkę więcej ale naprawdę warto jeżeli chodzi o zdrowie Twoje czy dziecka, my dla córki kopiliśmy taki https://artbo.pl/materace-typy/materace-lateksowe/materac-lateksowy-hevea-baby-140-70-aegis.html ale to jest inwestycja, która na pewno się zwróci. Wydaj mniej na łóżko ale na materacu nie oszczędzaj.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: