Buty PM

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
z 11
Poprzednia

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Cucu- będziecie nieszczęśliwym małżeństwem dzięki temu :D

cucu

Żona, Warszawa

O niee!! :(

katde

Żona, Warszawa

Kupuję buty Gatuzo. Białe czółenka na małej platformie, ze skórki. Gladkie, żeby mi sie nic do sukienki nie czepiało. 

katde

Żona, Warszawa

Ojej, nie podoba mi sie ze obcas jest na podeszwie, wyglada to kiepsko

wanilioweniebo7

Żona, Warszawa

Przymierzam sie do zakupu butów z wojasa. Sa przepiękne jedynie jak przymierzałam, to troszkę tył obciera mi pięte. A kurcze za tą cenę to chyba but powinien leżeć jak ulał. Ale z drugiej strony tak bardzo się w nich zakochałam że chyba zagryzę zęby i kupie :D

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

wanilioweniebo7- pamiętaj, że musisz wytrzymać w nich całą noc, tutaj nie ma co zagryzać zębów buty ślubne  MUSZĄ być wygodne inaczej całe wesele będzie Ci towarzyszył ból

wanilioweniebo7

Żona, Warszawa

KasiaiAdrian- no ja wiem to niby wszystko, ale cieżko mi podejśc do tego zdroworozsądkowo jak mi się coś podoba :D Wiem, że jest taka opcja, że kupie i będe żałować...

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

kurde jak to lakierowana skora to będzie to mega ciężko rozbić :/ ja swoje od nich musiałam oddać do szewca. Maja odcięte palce to może się będą dobre nosić ostatecznie.

jak ci się podobają to kupuj :D najwyżej trochę pocierpisz :D

LadyWithCats

Żona, Warszawa

Piękne buty.

Nie patrzyłabym na wygodę, tylko w tym momencie na ich wygląd. Noga z pewnością dobrze w nich wygląda,mimo że mają pasek wokół kostki.

Sasha

Żona, Warszawa

A ja patrzyłabym na wygodę- żeby buty były nie wiem jak piękne to chodzenie w nich jak kaleka, bo akurat obcierają zepsuje efekt.

Wanilioweniebo7 a rozważałaś wklejenie na piętę takich żelowych nakładek? Sprawdzają się.

sweetP

Żona, Warszawa

Na takie otarcia bardzo polecam ten sztyft:

https://www.compeed.pl/ochrona-stop/sztyft-przeciw-pecherzom

Nie wierzyłam, że coś daje, ale wystarczy posmarować przed założeniem butów. Działa również w momencie gdy buty już obetrą, a chcemy w nich wytrwać do końca imprezy. Odkąd go odkryłam to mój must have i zawsze go noszę w torebce :)

Sasha

Żona, Warszawa

SweetP ♥ pierwszy raz w ogóle widzę, ale ojj coś czuję, że mi się przyda, nie tylko na ślub.

Głupie pytanie- działa tylko na bose stopy czy w cienkich rajstopkach też coś daje?

sweetP

Żona, Warszawa

Ja smaruję stopę w potencjalnie zagrożonych miejscach i potem jak wyschnie zakładam rajstopki normalnie ;) Gorzej tylko z ewentualnymi poprawkami później, bo trzeba rajstopy ściągać :P Ale do przeżycia ;)

Poza tym kosztuje około 15zł w Rossmanie, także warto przetestować :)

mareczowa

Panna młoda, Warszawa

Sensowną ofertę mają na portalu  www.butyslubne.com.pl. Będę od nich zamawiać buty prawdopodobnie. Znalazłam bardzo fajne atłasowe, świetnie się prezentują na fotkach. Ogólnie oferta jest różnorodna, sporo modeli, także można sobie naprawdę poszperać, porównać, jest z czego wybierać.

Mysia0802

Żona, Warszawa

Wykup cały sklep.. jak tak Ci się podobają! no comments, mam dosyć tych reklam.

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Dziewczyny czy kupowałyście buty specjalnie na wesele czy po weselu również w nich chodziłyście?

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Najlepiej kupić sobie buty które nałożysz również po weselu. Jesli boisz sie,że nie będziesz potem chodzila w butach białych, możesz sobie kupić srebrne, ewentualnie kolorowe (bardzo modne jest nakładanie do sukni ślubnej kontrastowych butów, które pasuja na przykład do bukietu ślubnego).

Zerknij sobie na tanie szpilki na stronie tego sklepu:
https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Szpilki-268.html
Bardzo fajnie wyglądaja na przykład te srebrne:

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
z 11
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: