liczas

Żona, Warszawa

Będąc w małżeństwie może się okazać, że któreś z małżonków potrzebuje pomocy specjalisty. Zazwyczaj ludzie nie wiedzą kiedy mogą pójść do psychologa. Mogą zrobić to zawsze wtedy, gdy czują że nie potrafią się dogadać, zrozumieć. Więcej informacji na stronie http://www.self-psychologia.pl/ Nie warto złościć i gniewac się na siebie. 

Milenka29

Żona, Warszawa

Ja uważam, że wszystko można rozwiązac, tylko trzeba ze sobą rozmawiać. My też mamy z narzeczonym problemy, lepsze lub większe, ale wspólnie szukamy sposobów na ich rozwiązanie. Jak ostatnio nie mogliśmy się dogadać odnośnie naprawy samochodu, to wspólnie znaleźliśmy mechanika Toyota Zabrze nam pomogła http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy i kolejny powód już nie istnieje, im mniej powodów do kłótni, tym przecież lepiej ;)

jakunka

Żona, Warszawa

Hmm... a czy poddalibyście się takiemu badaniu wariografdem jak oferują na www.wariograf24.com

Czasami zastanawiam się, czy małżonnkowie przed ślubem coś przed sobą ukrywają?

Ardatura

Żona, Warszawa

Tez mysle, ze wszystko da sie jakos pozytywnie rozwiazac.. Ja mialem problemy w zwiazku, bo przez dwa miesiace bylem bez pracy, pomimo tego, ze dlugo przegladalem ogłoszenia o pracę. Na szczescie potem udalo nam sie razem wyjechac za granice na jakis czas i mysle, ze tu zostaniemy.

martinetta

Żona, Warszawa

W przypadku problemów w małżeństwie warto skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologa, który spojrzy na dany problem obiektywnie i pomoże także małżonkom uzyskać pewien dystans. To jest niezbędne, aby cokolwiek pozytywnego zrobić ze swoimi kłopotami. Jeżeli jakaś para jest z Poznania i okolic, to może udać się do gabinetu http://sui.com.pl/ i na pewno otrzyma fachową pomoc.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: