Strona
1 2
z 2
Następna

grzes00

Żona, Warszawa

Witajcie,  idę na ślub i nie wiem czy daje sie jeszcze jakies prezenty czy pozostaje sie juz tylko przy kasie?

Berker

Żona, Warszawa

Ja z reguły dawałem kasę, ale ostatnio koleżanka z pracy zrobiła listę i każdy wybierał jakąś pozycję dla siebie. Generalnie dziwne to jak dla mnie, bo przecież nie każdy ma tyle pieniędzy, żeby kupować np. pralkę - a była taka pozycja na liście. Ostatecznie kupuję jej z firmy kieliszki do wina. Mam nadzieję, że się ucieszy.. Pozdrawiam!

AnnaWu

Żona, Warszawa

Moi znajomi zrobili listę prezentów z konkretnego sklepu i my chyba też tak zrobimy. Wiadomo, że goście się nie zdublują i że dostanie się fajne rzeczy :)

AnnaWu

Żona, Warszawa

Moi znajomi zrobili listę prezentów z konkretnego sklepu i my chyba też tak zrobimy. Wiadomo, że goście się nie zdublują i że dostanie się fajne rzeczy :)

Awgusta

Żona, Warszawa

Kasa jest najlepszym prezentem

marta_andrzejak

Żona, Warszawa

My obstawiamy na pieniążki, ale wiem, że mama mojego M. chce nam kupić jeszcze zestaw pościeli ponieważ swojej córce również robiła taki prezent :) Nie zabronię, a na pewno się przyda :)

marysia5

Żona, Warszawa

jeśli nie daję pieniędzy w prezencie to stawiam na prezenty pożyteczne - zazwyczaj sprzęt agd, rtv. Oczywiście, pytam najpierw czy prezent będzie trafiony, nie ma nic gorszego niż 3 toster, albo czerwony ekspres do kawy do zielonej kuchni. Sprzęt kupuję zawsze w sklepie internetowym, mają najlepsze ceny i szeroki wybór.

Karma

Żona, Warszawa

A my w prezencie zafundowaliśmy znajomym z Katowic SPA w Blue Diamond w Rzeszowie. Wiadomo miesiąc miodowy będzie, albo nie a weekendowy wyjaz zawsze się przyda, taki relaks tylko we dwoje to zawsze dobry pomysł ;)

marok90

Żona, Warszawa

Kasa, tylko kasa.

Niby lista prezentów jest dobra ale to jest już jakiś wymóg wartości prezentu, może ktoś ze chce dać mniej lub więcej, a ktoś się wystraszy i nie przyjdzie w ogóle.

Sunsine

Żona, Warszawa

Tak mi się wydaje właśnie, że najlepiej pozostać przy dawaniu pieniędzy. Młodzi zawsze sobie coś tam kupią co akurat potrzebują, jest gwarancja że nie dostaną zestawu 20 ręczników, itp.

kejek

Żona, Warszawa

Wszystko zależy od tego do kogo idziemy na ślub. Ja jakis czas temu wybrałam sie na ślub do kolezanki z pracy z dziewczynami z pracy i postanowiłyśmy jej jednak kupić prezent. NIe byłyśmy zaproszone na wesele ale do kościoła. Najlepszą opcją będzie jakieś małe agd do kuchni. Zerknijcie sobie do rtv Euro agd

Jest tam sporo takich bibelotów. My zdecydowałyśmy się na podarowanie blendera. Jestem zdania,że była to dobra decyzja.

Marta Jachimska

Gość na weselu, Warszawa

Pierwsze słysze o takich listach z prezentami, dziwne to jakieś :O

Daria Nowicka

Gość na weselu, Warszawa

Ja już kilka razy jako prezent ślubny dawałam coś z Gerlacha — to znana marka, która ma trwałe, ładne, świetnie zaprojektowane sztućce, garnki, patelnie itp. Z ich oferty zawsze wybierze się coś ekstra.

Anna Tytko

Żona, Łódź

myśmy teraz kolezance na slub dali sztućce ale wiesz co zamawiałam w duka, sama na wesele dostałam od nich garnki i noże. Więc już znam markę. Solidne rzeczy mają do domu https://dukapolska.com/sztucce/komplety-sztuccow

Anna Dymek

Żona, Poznań

Myślicie, że taktowane jest pisanie w zaproszeniach, że nie chce się prezentów tylko gotówkę? Oczywiście nie wprost, tylko wplecić taką informację w jakiś mini wierszyk?
Coś w tym stylu:
Abyście wiele się nie głowili
i oblicz miłych swych nie skrzywili
gdy zobaczycie żelazek parę
lepsze pieniążki — dajcie nam wiarę.

Elżbieta Muciek

Gość na weselu, Bydgoszcz

Z reguły już każdy daje pieniądze. Ale ja uważam że rzeczy kupione też się bardzo przydają np. pościel wełniana czy też naczynia wysokiej klasy. W ten sposób pomagamy młodym w wyposażenie domu itd. Ja niedługo idę na wesele siostry i mamy trochę jeszcze czasu by zamówić ale właśnie zastanawiamy się pościel czy naczynia. Ale myślę że jednak zdecydujemy się na naczynia Bio Cook firmy Exito

Chate25

Żona, Warszawa

z tymi prezentami to jest różnie :) u nas np prosiliśmy o książki bo uwielbiamy czytać — dzięki temu mamy całą ścianę w ksiażkach :) Ale niektórzy kupowali też wino i coś słodkiego no i wiadomo do tego koperta. też fajnie :) ja ostatnio dostałam zaproszenie od koleżanki i planuję jej kupić coś stąd a do tego butelkę pinot noir za 400 zł na pewno się ucieszy :)

Kinga Gaj

Panna młoda, Warszawa

No właśnie niekoniecznie pieniądze są najlepszym prezentem. W dwóch sytuacjach lepsze będzie podarowanie prezentu
Jesli wiemy co dana osoba chce dostać i z czego będzie najbardziej zadowolona
Jeśli na przyklad jest to prezent dla koleżanki z pracy… I jesteśmy zaproszeni grupowo z firmy na slub cywilny (lepiej jest się złożyc i podarować wspólnie coś konkretnego....).

Jeśli nie macie pomysłu na to co podarować polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://home-sklep.pl/blog/top-7-pomyslow-na-prezent-slubny

jest tutaj wpis na blogu, na którym jest przegląd takich prezentów.

Martha Azer

Panna młoda, Warszawa

Myślę, że to właśnie państwo młodzi powinni zdecydowanie wcześniej ustalić co chcą dostać — pieniądze czy konkretne prezenty. A jak prezenty to jakie.

Anna Kozierska

Żona, Warszawa

W Empik Foto mają fotoalbumy — uważam, że na takie okazje prezent jest po prostu trafiony. Tylko, żeby to złożyć, musicie mieć naprawdę dużo fotek. Najlepiej powyżej setki, ale można też zrobić fotoalbum z kilkunastu zdjęć, tylko wtedy nie będzie on robił aż takiego wrażenia.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: