Wesele Ślub w górach?

KLIMATON

Żona, Warszawa

Hejka, poszukuję klimatycznego miejsca na wesele może być plener. Miejsce niekomercyjne, z duszą, chcemy dobrze się bawić i zakończyć zabawę na ognisku :) pieczeniem prosiaka lub barana. Nie muszą to być miejsca typu Zakopane, Wisła ... góry są o wiele bardziej rozległe. Może ktoś z formu zna takie miejsce i może polecić. Z góry dziękuję ;) 

finka

Żona, Warszawa

Dziwne, że nikt nie odpisał. Być może koleżanka już znalazła odpowiednie miejsce, ale szkoda, żeby taki temat się marnował, ponieważ wesela w górach mają niepowtarzalny klimat.

Co do właściwego miejsca, skoro nie muszą to być "pewniaki" w rodzaju Zakopanego, sugeruję rozważyć Hotel na Błoniach w Bielsku-Białej. Okolony zielenią obiekt jest po generalnym remoncie, prezentując się teraz wyjątkowo okazale. Jeśli chodzi o wesela, ich organizacja jest w zasadzie specjalnością hotelu. Polecam po prostu przejrzeć stronę internetową tudzież hotelowy blog, na którym znajdują się ciekawe artykuły dotyczące organizacji góralskiego wesela.

Slubiweselle_pl

Żona, Warszawa

Może wtakim razie ja dodoam jeszcze inne regiony jak Beskidy i Babia Góra,a samo wesele w mejscowości Zawoja,co o tym sądzisz? Równie fajne klimaty i piękne widoki,więc czemu nie. Zawsze to coś inneog niz Zakopane lub Wisła.

lidka89

Żona, Warszawa

Ja też uważam że wesela w górach mają niepowtarzalny klimat :-). Moja przyjaciółka organizowała swoje w Beskidach w Ustroniu i byłam zachwycona jakie mają tam krajobrazy i ogólnie atmosferę. Jeżeli chodzi o konkretne miejsce to wybrali Zajazd na Kępie z ładnym i przytulnym wnętrzem. Było bardzo dobre tradycyjne jedzenie i podawane w dużych porcjach (czyli jak to Górale lubią najbardziej ;-)). W ogóle świetna zabawa.  

jagódka11

Żona, Warszawa

Wesela w górach są cudowne! :D Dobra, byłam tylko na dwóch i tylko w Zakopanem, ale klimat cudowny i zabawa góralska taka jak żadna inna :) Ostatnio byłam świadkową na takim weselu i powiem tak — orgazniacyjnie super, wystrój taki, że klimat czuć, jedzonko smakowało mi bardzo, jak państwa młodych wyniosło finansowo nie wiem dokładnie, ale mówili, że się bardzo opłacało. Oni mieli w Karczmie Szymaszkowa

Klaudia Bielecka

Żona, Gdańsk

My pobraliśmy się w górach <3 A wraz z całą rodziną mieszkamy nad morzem :) Wybraliśmy kompleks: uroczą kapliczkę i pensjonat na Płazówce niedaleko Zakopanego.
Jeśli chcecie spokojnie rozpalić ognisko, móc posiedzieć i na zewnątrz, i pod altaną, i na sali, a na dodatek potem pójść na górę do pokoju spać — to idealne miejsce!

Gabrysia Czapla

Panna młoda, Tarnów

Przypuszczam, że Wisła i Zakopane są bardzo oblegane. Chcesz zaprosić dużo gości? Ładny dom weselny w górach jest w Istebnej na Złotym Groniu. Są tam miejsca noclegowe, więc nie trzeba się martwić gdzie ulokujesz gości. Po zabawie mogą iść do pokoju, albo wcześniej jeśli będą zmęczeni.

Julka Malarz

Gość na weselu, Warszawa

Zakopane i Wisła są faktycznie bardzo oblegane, jednak polecam szukać noclegu dla gości również w mniejszych miejscowościach. Przyjemnie jest w Istebnej czy Brennej, gdize rowniez jest wiele świetnych ośrodków, w których mozna zorganizować górskie wesele.

Dagmara Dopieroch

Panna młoda, Ruda Śląska

A Bielsko Biała? to też już góry w sumie a sale mają bardzo ładne. Na przykład ten lokal Wróblówka - http://wroblowka.com.pl/ Ja tam osobiście byłam już 2 razy i świetnie się bawiłam. Mają bardzo wprawioną obsługę, a kucharzy to już w ogóle nie mówię :D

Oksana Ciążko

Żona, Katowice

Dagmara Dopieroch, 18 lut 2019 23:09
A Bielsko Biała? to też już góry w sumie a sale mają bardzo ładne. Na przykład ten lokal Wróblówka — wroblowka.com.pl/ Ja tam osobiście byłam już 2 razy i świetnie się bawiłam
Rozwiń
A Bielsko Biała? to też już góry w sumie a sale mają bardzo ładne. Na przykład ten lokal Wróblówka — wroblowka.com.pl/ Ja tam osobiście byłam już 2 razy i świetnie się bawiłam. Mają bardzo wprawioną obsługę, a kucharzy to już w ogóle nie mówię :D

ostatnio tam byliśmy na ślubie kuzynki i faktycznie bardzo ładny lokal, mnie też ucieszyło, że od razu mieliśmy tam nocleg i nie musiałam nigdzie dojeżdzać ani się martwić o to. Bardzo przyjemnie i komfortowo było :)

Patrycja Malinowska

Żona, Kraków

Mogę polecić z całego serca hotel Łysoń w Inwałdzie. Bywamy tam czasem rekreacyjnie, ale wiem, że mają 3 sale na nawet 260 gości :) Widziałam kilka razy jak pięknie udekorowane są stoły. Gdybym miała robić wesele w górach to tylko tam :)

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

Mnie osobiście pomysł z weselem w górach bardzo się podoba. Przy czym równie ciekawą opcją może okazać się na pewno także rustykalne wesele . Co w ogóle sądzicie o tego typu uroczystości. Na pewno będzie to bardzo klimatyczne wydarzenie i na długo zapadnie w pamięć.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: