Wedding Planner (Konsultant ślubny) - warto??

Kasiula01

Żona, Warszawa

Hej,
co myślicie o zorganizowaniu ślubu oraz przyjęcia przez konsultanta ślubnego?
Korzystał ktoś? Warto?
Może mi kogoś polecicie?
Proszę Was o opinie

gomandera

Żona, Warszawa

Na pewno warto skorzystać jeśli cię stać,a nie masz czasu na przygotowywania. Jeżeli cie nie stac a masz głowę do takich rzeczy,z pewnoscią to zbytni wydatek- no jeszcze zalezy na ile osob i gdzie to wesele planujesz...

Kasiula01

Żona, Warszawa

Dziękuję. A korzystałaś?
W sumię zgadzam się z Tobą. Ale czytałam, że nie koniecznie konsulatnt musi być drogi.  Myślałam, że opowie ktoś kto miał okazję korzystać, i opowie jak to przebiegało i, czy może wyszło to korzystniej, lepiej aniżeli samemu.

wojowska1987

Żona, Warszawa

Moja siostra kiedy brała ślub skorzystała z usług takiego konsultanta. Fajna sprawa, bo nie musiała biegać , szukać, sali czy dj. Wszystko pomogła jej zorganizować Pani konsultant. Według mnie jest to zaoszczędzenie sobie niepotrzebnych nerwów. W końcu ślub to wielkie wydarzenie i wszystko tego dnia musi być zamknięte na ostatni guzik. A skorzystała z usług Pani Kamilii Romanow. Ale o wszystkim możesz poczytac sobie tutaj  Pozdrawiam :)

Reme

Żona, Warszawa

świetne rozwiązanie jak dla mnie przygotowania pochłaniają przecież jakiś nieskończony ogrom czasu, a jak ktoś jest jeszcze tak niezdecydowany jak ja i podoba mu się wszystko i nic jednocześnie to mozna się zamęczyć, więc http://diamentowy-blask.pl/ to była własnie pomoc dla mnie, sprawnie, pięknie zorganizowany ślub i wesle, wszyscy goście bardzo chwalili sobie i to był naprawde wymarzony dzień

Arba

Żona, Warszawa

Super rozwiazanie !!!!

U mojej siostry byla fajna młoda laska. Nie drogo a bylismmy zachwyceni

ella_b

Żona, Warszawa

Cześć, wydaje mi się, że warto, ale tylko jeśli Cię stać.

Ja z obecnym już mężem wszystko robiliśmy samodzielnie. Sprawiało nam to dużo frajdy, ale owszem było czasochłonne.

Kilka dni temu postanowiliśmy założyć blog, aby opowiedzieć o naszych doświadczeniach i pomóc tym, którzy dopiero rozpoczynają tę przygodę. 

Będziemy stopniowo zamieszczać dużo przydatnych informacji (włącznie z takimi danymi jak, gdzie wyprać suknię ślubną, żeby na pewno się nie zniszczyła, która Pani kwiaciarka spełni każde Twoje marzenie, a jeszcze porozmawia z Tobą o życiu przy filiżance pysznej herbaty, który jubiler przeniesie na obrączki nawet najbardziej szalony projekt). 

Mieszkamy w Krakowie, więc osoby te będą też stąd.

ale na blogu będziemy również informować o innych pomysłach (do zastosowania globalnie, a nie tylko w Krakowie.

Może dzięki tym informacjom nie będziecie potrzebować konsultanta. ;-)

Zapraszam do lektury.

:)

Panna_em

Żona, Warszawa

My zdecydowaliśmy się na zatrudnienie firmy, która pomoże nam zorganizować zarówno ślub jak i wesele. Bardzo często wyjeżdżamy z narzeczonym w celach służbowych, nie ma nas na miejscu, więc ciężko byłoby nam w rok (!) ogarnąć wszystko.  Zorganizowanie naszego Wielkiego Dnia zleciliśmy firmie Diamentowy Blask. Nie znalismy ich wcześniej, ale rzucili mi się w oko jak posukiwałam tzn. wedding plannera. Umówilismy się na spotkanie i gdy przedstawiono nam ofertę zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Cieszę się, że Pani konsultantka zrozumiała moją wizję na temat ślubu i wesela i skrupulatnie realizuje moje marzenie :). Współpraca przebiega bezproblemowo, kontaktujemy się i widujemy dosyć często. Ze wzglęu na naszą pracę Pani dojeżdża  w wyznaczone przez nas miejsce. Wiem, że gdybyśmy się nie zdecydowali na pomoc to ślub wzielibysmy za 3 lata, a nie za rok. 

Nati Buk

Żona, Kraków

Oj zdecydowanie warto, od roku planuję ślub z Pracownią Artis i jestem zachwycona. Za dwa tygodnie wielki dzień trzymajcie kciuki!!!

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: