Hiszpańska mucha Sex Elixir

caloure

Żona, Warszawa

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie nad sprobowaniem tego suplementu. W ostatnim czasie wieje nudą w naszym małzeństwie. Uprawiamy seks ale nie jest to już to co było na poczatku naszego związkku . Nie ma tej pasji. Zwykle po prostu kładziemy się do lózka i zasypiamy a seks uprawiamy na weekendy.Chciałabym to zmienić. 

jmalinowska

Żona, Warszawa

Ja ostatnio postanowiłam wypróbować bo widziałam,ze wiele dziewczyn na forum pisze o tych właśnie kropelkach. Kupiłam na rocznice i było super ! Mąz wkroplil mi je do napoju. Na poczatku nie czuła efektu ale narastał powoli. Tego dnia dawno juz nie miałam takiego odlotu :) Od tamtego czasu  próbowaliśmy i testowaliśmy kropelki już kilka razy i za każdym razem działały.

kejek

Żona, Warszawa

Też się nad czymś takim zastanawiałam ostatnio :) Możecie dziewczyny napisać jeszcze gdzie to kupowałyście? I jaka była może cena tego środka?

Niby seks jest fajny ale jednak zauwazyłam, że nas również dopadła rutyna. Czego się nie spodziewałam trochę bo zarówno ja jak i mąż mamy bardzo duże potrzeby seksualne i lubimy seks. 

jmalinowska

Żona, Warszawa

Tutaj możesz sobie o tym nieco poczytać:

http://sexelixir.eu/

Nie jest to takie drogie jesli kupuje sie od razu 2-3 buteleczki. Wtedy cena specyfiku sporo spada. Porównaj sobie najlepiej ceny w różnych sklepach bo mogą byc spore różnice....

Anna Wiśniewska

Panna młoda, Warszawa

Dziewczyny a jak dawkujecie? Skąd mam wiedzieć ile powinnam tego uzyć? Właśnie sobie zamówiliśmy z facetem:P

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Tyle ile uwazasz, że powinnaś użyc. Ogólnie z tego co pamiętam to na opakowaniu było napisane, ze mozna używać do 8 kropelek ale u mnie spokojnie wystarcza jak użyję 3-4 kropelki. A i nie polecam mieszać z ciepłymi napojami oraz alkoholem bo przetestowałam kilka razy i nie ma działania (zreszta na opakowaniu jest napisane aby tak nie robić).

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

A to nie jest placebo?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem działa :) .Chociaż pewnie to zależy od danej osoby no i od tego jaką się hiszpańską muchę kupi. Bo są różne rodzaje. My też aktualnie mamy sex elixir i jest fajna i działa. Nie tylko na mnie ale co ciekawe również na mojego faceta. Nie polecam tych tanich za 15 zł na allegro. Budżetowe — to jednak pic na wodę — dosłownie.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

A w jakis posób pijesz? Mieszasz z czymś?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Dokładnie, z wodą, czasami do herbaty. Nie polecam jednak mieszania z alkoholem. Na sex elixir jest zresztą napisane aby tak nie robić. Alkohol znacznie zmniejsza jej działanie ( po alkoholu zresztą mi się wcale nie chce....)

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Nie wiem czy jakieś suplementy podziałają jeśli więź psychiczna słabnie, a czasem problem właśnie leży tutaj.

Kinga Gaj

Panna młoda, Warszawa

Z lubrykantami jak z kosmetykami, musiałam wypróbować dużo różnych a jak znalazłam ulubiony to już się go trzymam Gadżety erotyczne najlepiej kupować dobrej jakości i z dobrych materiałów. Czasem potrafią kosztować naprawdę dużo, ale moim zdaniem warto inwestować w jakość. Rzeczy, które się znudzą a są firmowe — z silikonu, metalu szkła czy innego materiału nadające się do dezynfekcji- można sprzedać jak się znudzą. O ile to się mieści w czyjejś strefie komfortu.
Dla urozmaicenia seksu dobrze jest wprowadzić bielizne erotyczną https://sensu.pl/bielizna-erotyczna-i-ozdoby

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: