Terapia dla par w Warszawie

jmalinowska

Żona, Warszawa

Cześć dziewczyny.Nie wychodzi nam z mężem od jakiegoś czasu.. .. Zastanawiamy się własnie nad skorzystaniem z takiej terapii dla par.Moze ktoś z Was chodził na takie spotkania? Czy możecie opisać swoje doświadczenia? Myślicie,że warto jest skorzystać z takiej opcji? 

kejek

Żona, Warszawa

My z męzem jakis czas temu zdecydowaliśmy sie na terapię dla par na Limanowskiego w Strefie myśli ( tutaj jest ich strona www: http://strefamysli.pl/ )  Zaczeliśmy się odddalać od siebie Pojawiła się zdrada emocjonalna ze strony meża. NIe była to zdrada fizyczna ale i tak bolało jak diabili. Zdecydowałam sie na terapie dla mojej 3 dzieci. Na poczatku pamiętam,ze usiedliśmy po obu stronach pokoju. Potem zaczęliśmy szczerze ze soba rozmawiać. Często taka porada obcej osoby jest bardzo przydatna bo zobaczyliśmy,że bardzo długo tłumiliśmy emocje i nie potrafiliśmy ze soba rozmawiać.
Udało nam sie odbudować związek. Jeszcze mu na 100 % nie zaufałam bo nie wiem czy do konca jest to możliwe po zdradzie ale rozwodu jak na razie nie będzie.

jaros1

Żona, Warszawa

Ile lat po ślubie przyszła zdrada emocjonalna, jak ona wyglada?

Wiktoria Kichta

Panna młoda, Warszawa

Polecam Panią Annę Bielecką z Psychologgia. Bardzo profesjonalnie i życzliwie podchodzi do par.

Adam Kałużny

Pan młody, Konin

Ja polecam skuteczną Fizjoterapię Poznań szczególnie dla młodych par fajnie się nieco rozluźnić przed ślubem. Pani Magdalena na pewno temu zaradzi :)

Piotr Kowalczyk

Pan młody, Warszawa

Znajomi korzystali z usług tego gabinetu terapii i byli zadowoleni — Psycholog Warszawa www.psycholog4u.pl

Andrzej Zielnicki

Pan młody, Warszawa

Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dobrego coacha. Znam parę, która pracowała nad związkiem w tym miejscu: coaching Warszawa uskrzydleni.com.pl

Megan Stolnicka

Gość na weselu, Łódź

Dokladnie tak.

Megan Stolnicka

Gość na weselu, Łódź

Oczywiscie, nie warto sie w takich sytuacja poddawac. Wszystko jest do naprawienia pod warunkiem, ze znajdziemy odpowiednia pomoc. Nie mam na mysli szukania tutaj jakichs zlotych rad na forach interentowych czy tez czytania artykulow na blogach. Bez postawienia dobrej diagnozy nie bedzie mozna liczyc na poprawe, a z tym nalezy sie udac do psychologa. Jesli chodzi o Warszawe to skutczenie dzialaja ludzie pracujacy w tym gabinecie https://www.sensity.pl/oferta-terapeutyczna/terapia-par-malzenstw/Doswiadczenie bedzie tutaj podstawa calego dzialania. Znam wiele osob ktore po kilku sesjach wrocily na normalne tory i obeszlo sie bez zadnych rozwodow. Trzeba sprobowac… a nie kiedys zalowac.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: