Podróż poślubna

Tomasz Krzyżaniak

Pan młody, Gdańsk

Czy mieliście podróż poślubną po weselu? Gdzie byliście — w Polsce, czy gdzieś dalej? A może ktoś pojechał bardzo daleko — np na Dominikane , czy Mauritius ?

Martyna Kowalczyk

Gość na weselu, Kraków

Tomasz Krzyżaniak,

Moja siostra będzie miała wesele już za kilka miesięcy w Krakowie w Best western Premier dokładnie i oni na podróż poślubną wybrali Rodos, chociaż nie powiem bo taka podróż na Mauritius… marzenie

Iza Ignasik

Żona, Warszawa

My zastanawiamy się nad Chorwacją lub Hiszpanią. Sama nie wiem, gdzie wolałabym bardziej.

Wiktoria Zabrzycka

Panna młoda, Warszawa

A może Indonezja? Ja byłam w Indonezji 2 lata temu i było cudownie. Trzeba sie dobrze do wyjazdu przygotowac, zaszczepic no i najlepiej jechac na min. 2 tygodnie bo inaczej to srednio sie oplaca. A wakacje napewno beda niezapomniane :)

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

My wypoczywaliśmy w Polsce. Braliśmy pod uwage wyjazd za granice, jednak wydatki zwiazane z weselem okazały się dośc spore, tak wiec postanowilismy zrezygnować. Poza tym był to czas ataków w Tunezji i to całkowicie odwiodło nas od pomysłu zabukowania sobie czegoś w PL. Zdecydowaliśmy sie na Zakopane.Oboje byliśmy tam pierwszy raz :)

Od tamtej pory byliśmy tam już 3 razy.Naprawdę super klimat, wiele fajnych rzeczy do zobaczenia. No nie da sie tam nudzić.

Klaudyna nowak

Panna młoda, Kraków

My planujemy udać się na Wyspy Kanaryjskie ;)

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Jasne, że fajnie jest wybrac sie w podróż poślubna na Dominikanę czy na Mauritius. Ale po pierwsze nie każdego stac na taką wycieczkę, bo nie oszukujmy się - samo wesele jest bardzo drugie. Po drugie trzeba mieć czas na to aby sobie taka podroż zorganizować. Czyli co najmniej dwa tygodnie ( sam lot w jedną stronę w koncu zajmuje cale kilkanaście godzin)

Jesli chcielibyście zaplanować sobie podróż poślubną w jakimś miłym miejscu w Polsce, polecam domki na Kaszubach :
maja bardzo dobry standard
miejsce jest spokojne, tak wiec mozna naładować baterie
jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy
poza tym jest tam przyjemny zalew i miejsce do wędkowania ( to dla pana młodego).

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Nie wiem czy wybrałabym sie na Dominikanę. Juz chyba wolałabym polecieć na Wyspy Kanaryjskie. Jest o wiele bezpieczniej i przynajmniej można wyjśc samodzielnie do miasta, a nie z przewodnikiem.
Jeśli szukalibyście jakiegos kierunku w Polsce, polecam
Juratę
Sopot
Ustkę
3 piękne miejscowości nadmorskie z dużymi szerokimi plażami.


M natma

Gość na weselu, Warszawa

Na pewno takie egzotyczne kierunki są ciekawe, jednak nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Po weselu będzie ciężko bo sama impreza jest sporym obiciążeniem finansowym, a jestem zdania, że jest bardzo wiele ciekawych miejsc, które warto będzie zobaczyć. Polecam szczególnie zarezerwowanie sobie domku w Bukowinie Tatrzańskiej
https://pieknekoscielisko.pl/domki-w-gorach

Miejscowość mniej zatłoczona od Zakopanego, poza tym zaczynają się tam najlepsze trasy, jak na przykład trasa do Morskiego Oka. Szczególnie warto jest się tam wybrac zima bo stoki mają porządne i pogoda jest praktycznie murowana.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: