Sala weselna w okolicach Warszawy

Agnieszka Makowiecka

Żona, Warszawa

Cześć, prawdopodobnie w marcu przyszłego roku biorę ślub :) Obecnie z narzeczonym szukamy sali weselnej i mam nadzieję, że uda nam się zarezerwować ją w terminie, na którym nam zależy. Wstępnie zerknęliśmy na oferty domów weselnych, ale nadal szukamy tego idealnego. Polecacie coś w okolicach Warszawy? Zależy nam na gustownym, estetycznym wnętrzu i pomocnej obsłudze :)

Ewelina Posieczek

Żona, Warszawa

też się właśnie rozglądam z narzeczonym za jakąś ładną miejscówką. ja to z kolei myślę, czy nie lepiej wybrać czegos pod Warszawą. zawsze to jednak spokojniejsza lokalizacja, z dala od miasta :)

Aleksandra Bąk

Żona, Wrocław

Dziewczyny, z własnego doświadczenia mogę polecić: domweselnyastoria.pl/ Astorię :) miejsce jest oddalone o kilkanaście kilometrów od wawy, więc rzeczywiście- jest spokojnie, zacisznie. Jeśli chodzi o sam lokal- dla mnie i mojego męża to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim sala jest przestronna, odpowiednio zagospodarowana, sensownie wydzielony parkiet. Wlasciciele i oblsuga sa mili, bardzo nam pomogli dobrac idealne menu i na biezaco omawialismy szczegoly.

Grzegorz Zaczek

Mąż, Warszawa

Widzę, że co prawda niewielu panów się tu udziela… ale zaryzykuję :) nasze wesele odbyło się, tak jak u Aleksandry, w Astorii. Również polecam ten lokal- wlasciciele to przesympatyczni ludzie, z ogromną wiedzą i pasją do swojej pracy. My od razu zakochaliśmy się w tym miejscu- piękne, zadbane, i rzeczywiscie- jest spokoj, panuje cisza.

Agnieszka Makowiecka

Żona, Warszawa

Dziękuje pięknie za podpowiedź. Na pewno wezmę waszą propozycję pod uwagę, zwłaszcza że piszecie o niej w samych pozytywach :) zerknęłam na stronę astorii- wygląda to zachęcająco. Pewnie z narzeczonym wybierzemy się, by zobaczyć lokal na żywo.

Hotel Borowina

lokal weselny, Konstancin-Jeziorna

Troszkę czasu minęło ale może się przyda jakby ktoś szukał. Hotel Borowina w niedaleko Warszawy, na wesela małe i duże :-)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: