Wspólne mieszkanie przed ślubem?

Anna Dymek

Żona, Poznań

Co myślicie na temat wspólnego mieszkania przed ślubem? Za rok wychodzę za mąż, ale póki co mieszkamy z narzeczonymosobno. Oczywiście często zdarza się, że "pomieszkujemy" u siebie, ale to na pewno nie to samo. Czy myślicie, że warto zamieszkać przed ślubem razem, jak to mówią po to, aby się "sprawdzić"? Bo nie ukrywam, że trochę się boje tego, jak to będzie po.

Teresa Warzecha

Żona, Warszawa

Ja nie wyobrażam sobie nie mieszkać ze swoim chłopakiem przez ślubem. Sama wychodzę za mąż w przyszłym roku, a z facetem mieszkam już od dwóch lat i gdyby nie to, że zdązyliśmy się dotrzeć to pewnie byśmy się już dawno rozstali.

Marianna Kosek

Żona, Warszawa

Nie mieszkając razem ciężko się poznać dogłębnie. Słyszałam o przypadkach zamieszkania po ślubie, a później się okazywało to problemowe dla obu stron.

Karolina Papierska

Gość na weselu, Olsztyn

moim zdaniem tez sie nie da, ludzie moga byc calkiem inni w domu, kiedy sa rozluznieni i sa w bezpiecznym otoczeniu
poza tym dzisiaj trudno sobie poradzic mieszkajac na 2 mieszkania, chociazby finansowo

Martha Azer

Panna młoda, Warszawa

Też uważam, że mieszkanie razem przed ślubem to pewna próba generalna przed tym, co będzie nas czekało później i szansa na wypracowanie wspólnych kompromisów.

Olga Nowak

Żona, Lublin

Również polecam wspólne mieszkanie przed ślubem, na pewno lepiej się poznacie i ugruntujecie się w przekonaniu czy chcecie ze sobą być czy nie ! Zachęcam do przeczytania artykułu o tym czy idealny partner jest do nas podobny czy różny?

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: