Wesele w stodole

Monika Jędrzowski

Panna młoda, Suwałki

Ostatnio w mojej okolicy powstała stodoła weselna. Zdjęcia są tutaj Kiedyś wesela w stodole były bardzi popularne. Ogólnie mi się bardzo podoba, ale nie wiem jak to może być odebrane?

Fotograf Ślubny Bielsko-Biała

Fotograf, Bielsko-Biała

Wesele w stodole fajna rzecz, bardzo lubię takie rustykalne klimaty

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

Mnie pomysł z weselem w stodole bardzo się podoba. Przy czym na pewno warto po wybraniu odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne, postarać się także o dobrego fotografa. Moim zdaniem świetne zdjęcia wykonuje przemekbialek.pl . Są one doskonałe zarówno jeżeli chodzi o stronę techniczną, a jednocześnie bardzo naturalne i nie brak w nich magii czy romantyzmu:).

Elzbieta Jońska

Żona, Katowice

Fotografa mogą polecić w lokalu, nam tak polecono w Glamour we Wrocławiu, gdzie organizowaliśmy nasze wesele,często u nich fotografuje śluby i jest już sprawdzony.Bardzo fajne zdjęcia zrobił, lokal blisko Urzedu Stanu Cywilnego wić szliśmy piechotą i przy okazji ogarnął nam kilka fajnych fotek ;) Podejrzewam że ta stodoła to tez organizuje masowo wesela to spytać właścicieli moze znaja dobrego fotografa.

Galina Kliff

Żona, Kraków

Myślę, że to zależy jakich masz gości. Moim zdaniem lepiej zrobić wesele w porządnej sali, takiej jak Restauracja Hotel Biały Dom.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: