Brak zdolności kredytowej

Gabrysia Czapla

Panna młoda, Tarnów

Jeżeli zgadzają się dać kredyt, to chyba nie powinno być problemów. Masz jakiegoś doradce finansowego? Może warto się kogoś poradzić, bo kredyt to poważna sprawa.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

No cóż. Jeśli nie masz zdolności kredytowej aby wziąć kredyt w banku to pozostaje CI jedynie firma prywatna.Co w sumie nie jest takim złym rozwiązaniem jesli weźmie się pod uwagę fakt,ze wiele tego typu firm ma oferty pożyczek za darmo.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Przykładem tutaj jest firma Moneyman . Nie wiem czy znasz ale firma ma w ofercie aktualnie dobra promocję pierwszej pożyczki za darmo. Mianowicie pozyczają ponad 1500 zł na dwa miesiące.

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Jesli nie ma sie zdolności to w grę wchodzi w zasadzie jedynie pożyczka w firmie prywatnej… WIele osób się boi z uwagi na to,ze wyobraza sobie to,ze oprocentowanie będzie w niej niesamowicie wysokie. NIe jest jednak tak dramatycznie jak myślimy:
https://alebank.pl/kredyt-bankowy-czy-pozyczka-online-niskie-stopy-procentowe-vs-ograniczenie-kosztow-szybkich-pozyczek/

Oprocentowanie będzie tutaj wyższe, aczkolwiek w przypadku szybkch pożyczek na krótszy czas koszta nie są tak dramatyczne.

I taka pożyczka moze się bardziej opłacać niż pożyczka w banku.

Patrycja Hamak

Panna młoda, Rzeszów

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Jeśli nie możesz liczyć na jakieś dofinansowanie, nie masz wystarczającej zdolności żeby otrzymać kredyt w banku, to czemu by nie skorzystać z oferty firm pozabankowych? Oczywiście do wszystkiego trzeba podchodzić z głową, a w razie jakiś wątpliwości zawsze można zwrócić się do Federacji Konsumentów FK https://www.intratka.pl/federacja-konsumentow-fkktóra zgodnie z podaną tu definicją, czuwa nad przestrzeganiem praw konsumentów

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Ech, ja to wam powiem, że nie mam najlepszej sytuacji. Muszę się rozeznać, jak drogie są pożyczki hipoteczne Wrocław https://kredytywroclaw.com/pozyczki-hipoteczne-wroclaw/ , bo to będzie dla mnie jedyny ratunek, jeśli chodzi o pożyczenie pieniędzy. Nie chciałam tak, ale inaczej sie chyba nie da.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: