Serwisowanie samochodu

Olka Matoga

Żona, Wrocław

Gdzie według Was najlepiej? W aso czy może w zwykłym warsztacie "Pana Mietka"? Krótko mówiąc — co zrobić, by było dobrze i ekonomicznie?

Iza Ignasik

Żona, Warszawa

Według mnie w ASO opłaca się serwisować tylko auta nowe, na gwarancji… Najlepiej to mieć własnego, dobrego znajomego, mechanika. Taki ktoś wszystko zrobi uczciwie i możemy być tego pewni. Części też powinniśmy kupować raczej sami i to w pewnych miejscach. Gdzie? Słyszałam, że tutaj mają części dobre i niedrogie.

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Ja to mam szczęście, bo mogę auto serwisować u męża, jak się go już dokupię. Ale najpierw będę planować dosłownie pierwszy krok, czyli prawo jazdy. Gdzie, waszym zdaniem powinnam się udać, żeby je w stolicy zrobić? Na razie mam na oku tę placówkę https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kazdy-kandydat-na-kierowce-musi-sie-przebadac/ jeśli chodzi o badania kontrolne.

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Myślę, że nie ma ścisłej reguły na to, bo i miejscowy mechanik może być świetnym fachowcem i w ASO na takich można trafić. Dlatego po prostu powiem Wam z jakiego serwisu ja najbardziej jestem zadowolona. Otóż większość napraw powierzam serwisowi Nissana: http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ , mimo że posiadam auto innej marki. Jak do tej pory poradzili sobie doskonale z każdą usterką, robili mi też zardzewiałe nadkola i progi w Mercedesie.

Krzysiek R

Mąż, Wrocław

Nie jestem jeszcze w tym sensie doświadczony, dopiero zabieram się za zakup samochodu. I mam nadzieję, że tutaj https://autoplac.pl/ uda mi się super model dorwać. Słyszałem od znajomych, że to bardzo fajny serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Będę mógł na przykład sobie samochód sprawdzić po VIN, czego nie oferuje zbyt wiele portali.

Tomasz Baraniak

Gość na weselu, Wrocław

Od siebie polecam serwisować auta w Autoryzowanych Serwisach. W takich miejscach masz dużo większą pewność, że wszystko będzie, jak należy. Wiem to z własnego doświadczenia, po zakupie Volvo V60 na promocji, korzystamy z ASO i jestem zadowolony. Jeżeli jednak nie masz takiego ASO w swojej miejscowości to polecam sprawdzać mechaników, aż w końcu trafisz w odpowiednie miejsce.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: