Miejsce na wesele 2019

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

Iwona Bryła

Żona, Gliwice

Mi osobiście tak spodobał się Hotel Biały Dom w Paniówkach (jakieś 30 km od Katowic), że postanowiłam mieć tam sama wesele. Obiekt jest przepiękny ale to co urzekło mnie najbardziej to jego okolica, którą wykorzystaliśmy do sesji zdjęciowej. Poza tym obsługa spisała się na medal bo przepięknie udekorowała nam salę i przygotowała przepyszne jedzenie!

Zuzanna Kulik

Panna młoda, Łódź

Fajna sala jak ktoś szuka w województwie Łodzkim to Saffron :) organizowaliśmy tam komunię a kuzynka wesele — zabawa przednia, sporo przestrzeni do zabawy, tańców itd A do tego kuchnia przepyszna

Karol Dusza

Gość na weselu, Dziemiany

W Szczecinie jest piękna sala tutaj a nawet dwie https://lawenda-szczecin.pl/
można wybrać taką która bardziej się podoba. Przygotowują wesela idealnie, pyszne jedzenie, sporo dodatkowych atrakcji jak fontanna czekoladowa na przykład. Do tego kilka menu do wyboru. Ceny w porządku, dobry dojazd, parking. Same plusy!

Dagmara Dopieroch

Panna młoda, Ruda Śląska

A kojarzy ktoś hotel Pod zielonym dębem w Bohuminie? to granica polsko czeskiego śląska. Byłam tam na jednym weselu i jestem zachwycona organizacją, jedzeniem ale też wyglądem sali! no i ta kamieniczka… cudowna

Agata Majewska

Żona, Zgierz

Wszystko zależy od naszych oczekiwań jakie mamy względem wesela i budżetu, my z narzeczonym, braliśmy to pod uwagę jak również lokalizację -chodziło o centrum Polski. Zależało nam na miejscu w spokojnej cichej okolicy, z urokliwym ogrodem do zdjęć, łatwym dojazdem z autostrady A2 i salą zabaw dla dzieci — bo mamy ich w rodzinie sporo a o nich często się zapomina. Udało nam się znaleźć takie miejsce, przypadkiem z polecenia w Leźnicy Wielkiej https://korona-palace.pl/ Wszystko wyszło super a cena jak najbardziej adekwatna do jakości usług. Robiliśmy tez tam chrzciny naszego synka.

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: