W jaki sposób podnieść swoją zdolnośc kredytowa

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

czy istnieją jakieś legalne sposoby na podniesienie swojej zdolności kredytowej? W sensie, oboje pracujemy na etacie w budżetówce i nie mamy jako takiej możliwości zwiększenia dochodów. Ale przez wzgląd na pewny charakter pracy, czy bank jest w stanie udzielić nam większego kredytu?

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Oczywiście,ze tak. Znam bardzo wiele osób, które brały kredyt na przykład z rodzicami. Wtedy jeśli rodzice mają stabilne dochody Wasza zdolność kredytowa bardzo się podnosi. Polecam jeszcze zorientować się jaki wpływ na zdolność mają u Ciebie karty kredytowe. Możesz sie bardzo zdziwić jak spory. Można również zwiększyć zarobki
Tutaj jest opisane w jaki sposob uzyskać pozyczkę nawet jak sie ma bardzo małą zdolność kredytową:
http://nadwisla24.pl/2018/05/10/pozyczka-bez-zdolnosci-kredytowej-jak-ja-otrzymac/

Monika Dąbrowska

Żona, Żory

Obecnie wiele firm pożyczkowych oferuje swoim klientom chwilówki online bez zaświadczeń. Na stronie https://www.latwykredyt.pl/blog/chwilowka-online-bez-zaswiadczen-o-zarobkach-tylko-w-dobrych-firmach-pozyczkowych dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać tego typu pożyczkę. Według mnie to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają historii kredytowej ze względu na młody wiek, brak stałego zatrudnienia czy zbyt niskie dochody. Wywiązując się z terminowej spłaty zobowiązania można również w ten sposób budować swoją zdolność kredytową.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: