Jaki styl do sypialni

Anna Wiśniewska

Panna młoda, Warszawa

Cześć. Jaki styl w sypialni preferujecie? Aktualnie remontuję i zastanawiam się nad kolorami.

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Polecam postawić tutaj na naturalne barwy. Biel, brąz, beże, ewentualnie szarości. Czerwienie czy inne intensywne barwy mogą sprawić, że będziemy się czuli przytłoczeni.
Podoba mi się osobiście styl Boho.
Czyli dużo luzu, ciekawe oryginalne dekoracje oraz naturalne materiały. Styl ten jest wbrew pozorom bardzo prosty, bo wiele dekoracji można zrobić nawet samodzielnie.
No i koniecznie kup wygodne łózko z materacem!

Klaudyna nowak

Panna młoda, Kraków

Oprócz kolorów niemniej ważne jest odpowiednie umeblowanie. Wygodne łóżko i szafki nocne powinny znaleźć się w każdej sypialni. Do tego może jeszcze jakaś toaletka — coś dla Pań. Stylowe meble do sypialni znaleźć można tu http://meblekalwaria.eu/meble

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Postawiłam na jasne barwy w sypialni, ale nie biel, a odcienie szarości i beżu. Tak żeby było przejrzyście lecz nie sterylnie niczym w szpitalu. Bardzo istotnym elementem wystroju wnętrza poza meblami okazały się dodatki. Kupiłam eleganckie tekstylia (dywanik, narzutę na łóżko) w sklepie Indelo i wyjątkowo oryginalny zegar ścienny. Natrafiłam tam na zegary z kryształkami , nowoczesne, nieszablonowe. Dorzuciłam bez dłuższego namysłu do zamówienia, bo choć lubię dekoracje to gustuję w takich, które pełnią zarazem jakąś funkcję praktyczną.

KUUMA

Stylista, Warszawa

Styl glamour w sypialni to jest to <3 Duże łóżko z pikowanym zagłówkiem, lustra, kryształowe uchwyty do stolików nocnych, ozdobny żyrandol… Poczytaj sobie o stylu glamour we wnętrzach https://jumeble.pl/blog/meble-w-stylu-glamour-designerski-sznyt-we-wnetrzach-n5

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: