Prezenty dla dzieci na świeta

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

W rodzinie mam kilkoro dzieci

Jakie macie pomysły na prezenty dla nich?

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Polecam mądre prezenty.Takie które będą nie tylko zabawą ale również będą dziecko uczyły. Super są klocki – tu wybór jest ogromny, bo wśród zestawów klocków znajdziesz klocki plastikowe (lekkie, idealne dla młodszych maluchów) czy drewniane, małe i duże. Im mniejsze dziecko, tym klocki powinny być większe, by malec nie mógł ich połknąć.
Dla starszych dzieci idealne będą klocki Korbo
Możńa za ich pomocą tworzyć naprawdę różnorodne konstrukcje.

sandy dak

Żona, Kraków

Według mnie fajnym pomysłem dla gromadki dzieci będą dobre plecaki — każdy inny, taki z ulubionym motywem każdego z dziecka :). Nie zbankrutujesz kupując kilka prezentów, a przy okazji będzie to bardzo praktyczny podarek.

Aldona Skura

Żona, Parczew

Na taki ogólny prezent dla wszystkich dzieciaków z pomysłem jest chyba gra planszowa albo kilka gier, dzięki czemu nie spotka cię foch bo pomyliłaś księżniczki albo inne bajkowe postacie. Ja akurat te najciekawsze znajduje na https://sklep.alexander.com.pl. Nasz ulubieniec to Gorący Ziemniak ;)

Basia Nowak

Żona, Krosno

A ja ostatnio znalazłam grę oparta na wspomnieniach, nazywa się "Jak to wtedy było?" i planuję w święta urządzić wieczór wspomnień. Mam nadzieję, że nie tylko dzieci i dziadkowie będą mieli zabawę, bo mąż jak zobaczył na opakowaniu gry ogórka to uśmiechnął się tak szeroko, jak dawno nie widziałam;-)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: