Rzucający palenie Pan Młody.

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Cześć kochane, mam do Was małe pytanko. Jesteśmy przed ślubem i wymogłam od Kamila, by rzucił palenie. Najbardziej chodzi mi o jego zdrowie, mniej o ten zapach. On jednak obawia się, jak jego życie będzie wyglądało po rzuceniu palenia, czy będzie nerwowy i co będzie rozładowywać jego napięcie. Zapewniłam, że znajdziemy fajniejszy sposób ;). Martwię się tylko skutkami ubocznymi. Powiedzcie, może kupić mu jakieś tabletki, tabex, desmoxsan, albo plastry? To wspomoże jego początkowe rzucanie?

Monika Foremniak

Panna młoda, Krakówo kochana, odważny krok z Twojej strony :) i szacun!!! na pewno plastry pomogą mu w początkach rzucania, ale tak naprawdę w moim przypadku najważniejsze było pozbycie się nawyku. A najłatwiej zastąpić go innym nawykiem. Czyli wtedy, kiedy będze go ciągnąć na papierosa, niech na przykład weźmie do ust mentosa. Jeśli tylko nie jest na diecie to może pomóc ;) powodzenia!

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

My z mężem wspólnie walczyliśmy z papierosowym nałogiem. Początkowo było ciężko, nawet bardzo ciężko, ponieważ popularne metody rzucenia palenia , takie jak żucie gumy, cukierki, wynajdowanie sobie różnych zajęć na siłę niewiele dawały pomagając tylko na chwilę. Nie niwelowały też dyskomfortu psychicznego. W końcu pokusiliśmy się o zakup tabletek w aptece, przez pierwsze dni paliliśmy ale mniej, jakby już potrzeba zanikała, mniej więcej po tygodniu miałam wrażenie niesmaku w ustach gdy podpalałam fajka. Palić przestałam chyba po 2 miesiącach tabletkowej kuracji, mąż co ciekawe nico szybciej. Cóż, dobrze się stało, że sę udało:) Bo jeśli będziemy chcieli powiększyć rodzinkę to już bez szkody dla zdrowia dziecka.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: