Jaka najlepsza karma dla kota

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Czy ktoś jest posiadaczem takiego włochatego przyjaciela. Jaka karmę dla kota polecicie?Która ma najlepszy skład?

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Polecam zwracać uwagę na to jaki karma ma skład. Uproszczony i mało konkretny skład na opakowaniu nie wróży dobrze i świadczy o tym, że producent chce coś przed nami ukryć. Dobra karma nie powinna zawierać w swoim składzie zbóż. Zboża to źródło energii i białek w karmie dla kota. Najlepiej jeśli zawiera w sobie mięso.

Zerknij sobie do tego sklepu;
https://flogard.pl/koty/karma-dla-kotow.html
Powinni doradzić Ci jaka karma dla kota będzie najlepsza. Poza tym w ofercie maja wielu producentów i dobre ceny.

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Ja mam 3 koty w domu- wychodzące na ogródek. Mają gdzie się wyszaleć a więc jedzą sporo. Kupuję karmy z dużą zawartością mięsa, bo takie są najbardziej wartościowe. Częściej mokre, suchą od czasu do czasu. Menu uzupełniam też gotowanymi podrobami drobiowymi.
Funduję też czasem swoim mruczkom jakieś zabawki, bo mimo że śmigają po drzewach to i tak w domu nie oszczędzają mebli. Niedawno zamówiłam taki drapak: https://johndog.pl/produkt/drapak-z-kartonu-czerwony-trixie/ , niby niepozorna rzecz ale widać w kocim guście, bo każdy z moich pupili go polubił i wyżywa się ile wlezie, najstarsza kocica często też śpi na górze- może dlatego, że jest to drapak kartonowy, a jak wiadomo koty uwielbiają wszelkie pudła i pudełka.

KUUMA

Stylista, Warszawa

Podobno najlepsza jest mokra. Sucha jest niezdrowa dla kotów.

Andre Crypto

Garnitury męskie, Swarzędz

The first or cheapest laboratory to offer to test is not always the best! A well-established DNA test lab exists worldwide. These laboratories have had years of DNA-based testing in other species, such as horses and cats. I personally using those DNA test kit for cat !

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: