Styl nowojorski we wnętrzu

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Czy ktos moze urzadza mieszkanie w stylu nowojorskim?

Jakie wybieracie meble oraz dodatki?

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Polecam przede wszystkim stonowaną kolorystykę. Pragnąc urządzić swoje wnętrze na wzór nowojorski, nie należy skupiać się doborze barw idealnie do siebie dopasowanych. Kolory są neutralne, lecz w główniej mierze niejednakowe. Na pozór do siebie niepasujące, mimo to zaplanowane, co wprowadza odrobinę eklektyczny charakter do pomieszczenia.
Jesli szukasz dekoracji, polecam sklep Villadecor - w sklepie znajdziesz na przykład eleganckie wzory poduszek na kanapę.

Taki detal potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie.

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Wychodzi na to,że nieświadomie urządziłam dom w nowojorskim stylu :D Wyszło nie najgorzej, skoro świetnie się w nim czuję. Brakuje mi jednak paru rzeczy do kuchni, o naczyniach głównie mowa. Sądzicie, że takie białe półmiski: https://www.indelo.pl/polmiski-porcelanowe-cat-332 zgrają się z całością? Zwróciły moją uwagę, bo sądzę, że umożliwią piękne wyeksponowanie potraw, ale zmierzam ku temu, by w domu była spójność od "a"do "z", a nie skupisko różnych nie pasujących do siebie przedmiotów.

Kamila Tas

Panna młoda, Warszawa

Styl nowojorski jest fajny, ale nie robi na mnie wielkiego wrażenia.
___
https://instore.com.pl/zdrowie/dieta-na-sprawnosc-seksualna-dla-mezczyzn/

Hania Monter

Żona, Kraków

A widzieliście co w swojej ofercie ma Legrand Sklep Internetowy ? Artkuły sprawdzą się w każdym wnętrzu

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

A co to za styl? Bo kompletnie go nie znam i wydaje mi się, że wiele osób ma podobnie, tak jak ja. Dodam, że dla mnie układanie cegły na ścianie to bardzo fajny i szybki sposób na to, żeby mieć ładne wnętrze. No, ale nie mogę do tego przekonać dziadków, oni mają taki baaardzo babciny styl. Ona nawet nie próbuje być nowoczesna. Będę musiała z tym poczekać do własnego M.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: