Czy kupujecie ubrania w ciucholandach

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Jakie macie nastawienie do sklepów z ciucholandami?
Czy kupowanie w nich jest oznaką biedy czy zaradności?

Czy macie ubrania z takich miejsc?

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Second Handy są zdecydowanie najlepszymi sklepami [o ile można je tak nazwać^^]. Niekiedy niektóre ubrania są zniszczone, ale większość jest w bardzo dobrym stanie. Według mnie, nie ma nic wstydliwego, że ktoś tam kupuje. I to nie chodzi o to, że ktoś jest biedny- tam można wyczaić takie modne ubrania i to po niskiej cenie. I można być pewnym, że nikt nie będzie miał takiej samej koszulki jak Ty. Sama często wpadam do second handów i wychodzę z tuzinem ubrań, które są jak nowe. Poza tym, w takich sklepach mogę znaleźć coś, co mi się podoba i nie ma ceny z kosmosu^^ W sumie jak spojrzeć na ceny odzieży niesortowanej to nie są one wysokie i można zastanowić sie nad własnym ciucholandem.... https://www.del-mar.com.pl/odziez-uzywana/odziez-niesortowana / Zobacz sobie ubrania na tej stronie.

Kamila Tas

Panna młoda, Warszawa

Moim zdaniem warto jest kupować ciuchy na internecie. Teraz rozglądam się za bluzą dla siebie i ogromny ich wybór znalazłam na stronie: https://modnekolory.pl/k/bluzy-damskie/ . W sklepie jest wiele więcej ciuchów dobrej jakości i w dobrej cenie, więc warto tutaj zaglądać.

Krzysiek R

Mąż, Wrocław

W sumie mi się zdarzyło. Nie widzę niczego złego w tym. Ale planuję teraz siebie i rodzinę ubrać na nowo. Wiecie, zmiana mieszkania, to może zmiana stylu ;). Tutaj https://moodo.pl/pol_m_NOWOSCI_WKROTCE-W-SPRZEDAZY-1137.html mam coś damskiego, a na pewno i męskiego czy dziecięcego się znajdzie.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: