Wygodniejsze są dla Was soczewki czy okulary

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Co zwykle wybieracie?

Soczewki czy moze jednak okulary? Co jest lepsze dla oka?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem soczewki są o niebo lepsze od okularów, ale dość irytujące, często nie chce mi się ich zakładać/ściągać, wiecznie zapominam z domu płynu (ale moja koleżanka z pokoju w akademiku też nosi soczewki, więc jej wtedy podpierniczam, ona za to notorycznie kradnie mój żel do twarzy!) i nigdy nie pamiętam kiedy mija mi ten miesiąc. Tak więc obowiązkowo muszę mieć rowniez parę okularów.Początkowo okularów nie lubilam, jednak ostatnio sprawiłam sobie nowe ray bany, tak wiec powoli się do nich przyzwyczajam. Okulary dobierali mi w Trendy Opticians https://trendyopticians.pl W zasadzie pierwszy raz wybrałam się do ich salonów optycznych bo znajoma mi je polecała i jestem zadowolona. Po pierwsze wykonane badanie wzroku, po drugie naprawdę świetnie mi te okulary dobrali.

Kamila Tas

Panna młoda, Warszawa

Dla mnie zdecydowanie są wygodniejsze soczewki. W ogóle nie czuję, że je mam na sobie, a do tego nikt nie zauważy, że mam problem ze wzrokiem. Na stronie: https://www.twojesoczewki.com/ zamówienie od 100zł ma darmową dostawę! Polecam, warto robić tutaj zapasy :)

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Wolę soczewki. Jestem osobą bardzo aktywną, a okulary utrudniały mi uprawianie sportu, przeszkadzały też podczas jazdy samochodem. Wiem, że niektórzy obawiają się zakładania czy pielęgnacji "szkiełek" kontaktowych, ale to nic trudnego. Polecam przeczytać poradnik: https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach , gdzie macie wszystko wyjaśnione. Obala on też pewne mity o soczewkach, takie jak np. że można nimi zepsuć wzrok.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: