Dzieciaki i sport

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Dzieci w dzisiejszych czasach uprawiają coraz mniej sportu. Od czego to zależy? Macie jakies pomysły jak je skłonić do większej aktywności?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Moze sport w dzisiejszych czasach nie jest juz cool i dlatego dzieci tak niechetnie go uprawiaja? Think
Z jednej strony faktem jest, ze dzieci zbyt duzo czasu przesiaduja przed monitorem, ale z drugiej strony lepiej ich miec pod okiem w domu, niz maja sie walesac nie wiadomo z kim, i nie wiadomo co robic.
Podczas pobytow w Polsce zauwazylam, ze wiele mlodziezy przesiaduje w klatkach schodowych. Zbiera sie cala paczka mlodych chlopakow, chleja piwo, pala papierosy (moze i cos innego ), wiec w takim przypadku jestem za tym, zeby lepiej posiedzial w domu i pogral w jakas gre.
Sama z dzieciakami czesto chodzżę do Airo, jest tam organizowanych wiele sportowych zajeć. Poza tym organizuję im tam urodziny:
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/urodziny-dla-dzieci

Dzięki temu nawet lubią sie ruszać :)

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Hm, no dzieciaki to nie są dziś skore do sportu, ale od tego mają nas, żebyśmy je do tego nakręcały i przekonywały. Nie możemy zmuszać, bo to odniesie negatywny skutek, dlatego ja bym poszła na przykład w takie https://www.ceneolokalnie.pl/rybnik/trampoliny trampoliny. Maluchy będą się świetnie bawić, a do tego mocno ćwiczyć.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: