Pytania przy wyborze sali

Iwona Baran

Panna młoda, Trzebinia

Witam, Planujemy z narzeczonym na nasze wesel wybrać osobno sale (dom kultury OSP itp.) a osobno catering. Jakie powinniśmy zadać pytania przy oglądaniu sali. Za wszystkie rady dziękuję 😊

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

Ja na pewno zapytałabym o dekoracje czy dostęp do obsługi, w końcu jednak ktoś potrawy musi podać. Niemniej jednak może warto wziąć pod uwagę taką opcję jak ślub w ogrodzie np. tego typu https://kontraktewicz.com/pl/portfolio/slub-w-ogrodzie-botanicznym-w-powsinie . Mamy dzisiaj taką możliwość i myślę sobie, że uroczystości weselne w takim otoczeniu mogą na długo zapaść nam w pamięć.

Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna

Fotograf, Białystok

Na początek pomyśl w jakim stylu chcesz mieć wesele i pod ten styl wybierz sale weselną. Nie przerabiaj sali glamour na styl rustykalny bo nie wygląda to dobrze.

Chcesz sale weselną w namiocie to wybierz namiot. Chcesz styl pałacowy to wybierz pałac. Przeczytaj uważnie umowę z salą bo często są w niej jakieś kruczki i ukryte dopłaty. Później się okazuje, że za osobę wychodzi 30% więcej niż masz na umowie.

Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna

Fotograf, Białystok

Na początek pomyśl w jakim stylu chcesz mieć wesele i pod ten styl wybierz sale weselną . Nie przerabiaj sali glamour na styl rustykalny bo nie wygląda to dobrze.

Chcesz sale weselną w namiocie to wybierz namiot. Chcesz styl pałacowy to wybierz pałac. Przeczytaj uważnie umowę z salą bo często są w niej jakieś kruczki i ukryte dopłaty. Później się okazuje, że za osobę wychodzi 30% więcej niż masz na umowie :)

Elzbieta Jońska

Żona, Katowice

Mnie sie wydaje ze takie sprawy ogolnie sie omawia z właścicielami danego lokalu. Jestem teraz na świeżo po weselu kuzynki, miała je w Glamour we Wrocławiu. I z tego co mi mówiła to właśnie wręcz właściciele zadawali pytania co by mogli zrobić? Czy mogą polecić florystkę, czy fotografa. Ona praktycznie nie musiał o nic pytać, jedyne co to o cenę.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: