Katering na wesele czy kucharka ( Kraków)

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Doradzicie kogoś z Krakowa do przygotowania smacznego jedzenia na wesele? Szukam obecnie dobrej kucharki albo kateringu.

Kinga Gaj

Panna młoda, Warszawa

Zdecydowaliśmy się na firmę kateringową, konkretnie ich:
http://www.gastro-tour-serwis.pl/
Firma z Krakowa. Są w stanie zorganizować katering na większe oraz na mniejsze imprezy. Nie będę się tutaj rozpisywała, ale powiem Ci, ze byłam bardzo zadowolona z jedzonka, jakie przygotowali na moje wesele. Sama dobierałam ilość potraw oraz ich typ, jednak wszystko było smaczne oraz świeże.
W sytuacji, w której impreza jest spora, nie wiem czy kucharka sobie poradzi. Bezpieczniejsza opcja jest firma kateringowa z dobrym zapleczem gastronomicznym.

Zofia sklana

Panna młoda, Łódź

Czy twój ślub będzie w restauracji? Restauracje mają własne dania i szefów kuchni. Jeśli jest to ceremonia wyjazdowa, to lepiej zaspokoić. Ale niektóre restauracje mogą również zorganizować catering dla Ciebie.
Najważniejsze jest to, że masz wysokiej jakości produkty do gotowania. Mogę polecić dostawcę wysokiej jakości mięsa. To jest EUpoultry . Możesz zamówić pierś z kurczaka z nich luzem. Z piersi z kurczaka można gotować wiele pysznych potraw i przekąsek na wesele.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: