Gdzie szukacie inspiracji modowych

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Jak w temacie. Na jakich stronach dziewczyny szukacie ciekawych inspiracji modowych?

Szukam pomysłów na ubrania na wiosnę oraz lato

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Gazet nie kupuje już od dłuższego czasu. Zdecydowanie wolę zaglądanie na portale internetowe, w sieci mozna znaleźć o wiele wiecej innych ciekawych inspiracji na codzienne ubrania i właśnie tym się najczęściej kieruję. Czasami zaglądam sobie na pinteresta, Czasami zaglądam sobie na blogi modowe....

Zerknij sobie szczególnie na blog frazesy
https://frazesy.com/pl/blog

Szczególnie jesli lubisz na co dzień sportowy styl ubierania sie.

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Jagna J, 3 maj 2020 11:23
Jak w temacie. Na jakich stronach dziewczyny szukacie ciekawych inspiracji modowych? Szukam pomysłów na ubrania na wiosnę oraz lato

Blogi modowe ( mam kilka blogów chociaż ostatnio wchodze glownie na blogi zagraniczne, mam wrażenie, ze są znacznie do przodu jesli chodzi o nadchodzące trendy)
Serwisy modowe
Kieruję się równiez ponadczasowa klasyką. Sa rzeczy, ktore nie wyjdą nigdy z mody jak ołówkowa spódnica czy beżowy trencz. Warto jest mieć je w swojej szafie, bo dzieki temu w prosty sposób mozesz stworzyć ubraniową baze, do której dobierzesz jedynie odpowiednie dodatki.
Ze sklepów polecam to miejsce ----> https://adventurefashion.pl/ Z uwagi na to, że mają tam dobre ceny firmowych ubrań. I całkiem niezłe promocje.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: