Dobry krem na rozstępy Strialys?

Karolina Zając

Panna młoda, Warszawa

Dziewczyny mam problem z rozstępami. Nie są to czerwone rozstępy ale po prostu białe wyblakłe, które chciałabym usunąć a przynajmniej zmniejszyć ich widoczność oraz szukam czegos co pomoże. Nie jestem naiwna, nie liczę na to, ze krem je zlikwiduje ale chciałabym aby były mniej widoczne. Stosowałam do tej pory kremów z Eveline oraz avonu ale zbyt skuteczne nie były.
Napaliłam sie na Strialys, nieco pod wpływem tego artykułu:
https://zwierciadlo.pl/material-partnera/krem-na-rozstepy-strialys-skuteczna-redukcja-problemu
No i ciekawi mnie czy któraś z Was miała może ten krem i czy jej pomógł?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Mam go, kupiłam nieco bez przekonania bo mialam wiele tych kosmetyków no i malo które były skuteczne. No i o dziwo ten balsam działa bez zarzutów. Spełnia swoją funkcję i faktycznie redukuje widoczność rozstępów (szczególnie dobrze działa u mnie na udach). Wiadomo, że nie znikają całkowicie, ale na pewno stały się mniej grube. Dodam, ze stosuję razem z masażem ;)

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Aktualnie jestem w trakcie używania balsamu na rozstępy. Po dwóch miesiącach stosowania rozstępy delikatnie się spłyciły i zbladły ale żeby był efekt to trzeba uzywac dwa razy dziennie, najlepiej z rana i wieczorem no i regularnie, nie powinnaś o nim zapominac..... Plusy za to, ze jest mało dość wydajny, tak więc rekompensuje to wysoką cenę ;) A i aktualnie w sklepie firmowym jest na niego dosć dobra zniżka https://strialys.pl/sklep/ Zobacz sobie sama.

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Mi na rozstępy pomógł również masaż. Warto łączyć go ze stosowaniem kosmetyków.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: