Krem na zmarszczki pod oczami Richevon

starma majkowska

Panna młoda, Warszawa

Znacie jakiś dobry krem nawilżający pod oczy? Mam strasznie cienką i suchą skórę, praktycznie codziennie walę korektor pod oczy na swoje nieszczęsne cienie. Z nimi już nic nie zrobię, przestałam stosować kremy, żele, okłady, bo nic nie działa na te przeklęte cienie, to może chociaż zmarszczek bym się pozbyła.
Biorę pod uwagę na pierwszy rzut Richevon https://kobieceporady.pl/krem-pod-oczy-dlaczego-warto-stosowac W sumie jest dośc polecany w sieci, ale któraś stosowała go z pierwszej ręki?

Estera Kiermasz

Panna młoda, Warszawa

Starma Majkowska stosowałam ten krem - według mnie najlepszy jak dotąd. Świetnie się wchłania, idealnie nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy, pojędrnia, napina skórę. Zamówiłam sobie już drugie opakowanie z uwagi na to, że na krem jest teraz promocja w sklepach https://poznajrichevon.pl/sklep /. A przyznam, ze rzadko kiedy kupuję drugi raz ten sam kosmetyk.

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Ja mam bardzo wrażliwą skórę pod oczami, wystarczy,że się trochę nie wyśpię i już wychodzą mi te okropne obrzęki. Ja zawsze zamrażam sobie płatki kosmetyczne nasączone wodą, przykładam je przez jakieś 3 min, a później smaruje żemlem ze świetlikiem. Przed snem też często smaruje skore pod oczami kremem Richevon i mój problem praktycznie zniknął. Dodam jeszcze,że żel najlepiej trzymać w lodówce. Nie chodzi tutaj o to, ze się zepsuje ale o to, ze krem chłodny lepiej działa na opuchnięcia.

Natalia Nykiel

Żona, Poznań

Ja wiem, co to zanczy mieć problem ze zmarszczkami w różnych częściach ciała. Niestety, ale nawet na szyi coś mi się pojawia. Myślę jednak, że wypróbuję krem z kolagenem.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: