Kabina prysznicowa czy walk in

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Mamy z mężem dylemat i mały spór mi bardziej odpowiada wizualnie prysznic walk in otwarty i odpływ liniowy mąż z kolei bardziej przykłada uwagę do użyteczności i jest za prysznicem zamykanym z cieniutkim brodzikiem zlicowanym z płytkami argumentując, że będzie zawsze zachlapane a odpływ liniowy będzie się zapychał. Chętnie poczytam argumenty za i przeciw, które pomogłyby nam w podjęciu decyzji.

M natma

Gość na weselu, Warszawa

Ja mam taki za jakim Pani jest, uzytkuje 1.5 roku narazie ale jestem bardzo zadowolona!
A co do zapychania, to ktorego odplywu nie trzeba czyscic? Jak myje sie w wannie to tez musze odkrecac korek i wydlubywac swoje wlosy, tak samo robie w przypadku odplywu w prysznicu.
Nasz sie jeszcze ani razu nie zapchal, no ale ja 2x w tyg oczyszczam odplyw w prysznicu i wannie bo moich wlosow jest tam pelno po kazdym myciu (trwa to nie wiem, 2min wiec gadanie mam ciekawsze rzeczy niz sprzatanie odplywu mnie rozsmiesza)… nie wiem po jakim czasie by sie zapchal i czy wgl by sie zapchal, nie sprzatam go dlatego ze jest odplywem liniowym tylko dlatego ze nie potrafie tego nie zrobic czyszczac prysznic czy wanne.
Proponowalabym zernkać sobie również na ścianki od firmy Rea https://lazienka-rea.com.pl/scianka-prysznicowa-rea-flexi.html

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: