Perfumy na ślub i nie tylko

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Dziewczyny, jakie perfumy (damskie) polecacie na ślub lub inne, szczególne okazje? Używacie takich samych jak na co dzień, czy stawiacie np. na bardziej intensywny zapach? Ja myślałam o zakupie jakichś mocnych, charakterystycznych właśnie. Natrafiłam m.in. na kompozycję lancome: https://perfumy.pl/product-pol-5365-Lancome-Idole-woda-perfumowana-50-ml.html o aromacie różanym z nutami jaśminu i piżma. Jak myślcie odpowiednie? Wystarczająco eleganckie jak na uroczystości czy huczne imprezy?

Madzia Siudzia

Żona, Warszawa

Panthera, Elle, Gabriellle Classic z edp24 pl to odpowiedniki ale dzieki temu duzo tansze :) a pachna tak jak nalezy:) przynajmniej mi sie podoba. edp24.pl/

Basia Nowak

Żona, Krosno

Iga Iga, 15 lip 2020 18:01
Dziewczyny, jakie perfumy (damskie) polecacie na ślub lub inne, szczególne okazje? Używacie takich samych jak na co dzień, czy stawiacie np
Rozwiń
Dziewczyny, jakie perfumy (damskie) polecacie na ślub lub inne, szczególne okazje? Używacie takich samych jak na co dzień, czy stawiacie np. na bardziej intensywny zapach? Ja myślałam o zakupie jakichś mocnych, charakterystycznych właśnie. Natrafiłam m.in. na kompozycję lancome: perfumy.pl/product-pol-5365-Lancome-Idole-woda-perfumowana-50-ml.html o aromacie różanym z nutami jaśminu i piżma. Jak myślcie odpowiednie? Wystarczająco eleganckie jak na uroczystości czy huczne imprezy?

Ja je wąchałam niedawno i są dość mocne. warto oczywiście wypróbować wcześniej bo na każdej skórze pachną nieco inaczej więc warto sprawdzić. Ja bym na pewno rozpoczęła od próbki, w każdej szanującej się drogerii dostaniesz bez kłopotu. Powodzenia!

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: