Pracownia Zaproszeń Niecodziennych "Aurora"

Hubert Florczak

Inne, Głowno

Pracownia Aurora, została stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy poszukując zaproszeń, odnoszą wrażenie, że to co znaleźli "to jeszcze nie to".

Takie samo wrażenie mieliśmy i My przygotowując się do Naszego Ważnego Dnia i tak zrodziły się nasze pierwsze ręcznie wykonane zaproszenia, a tuż za nimi pomysł na stworzenie Pracowni Zaproszeń Niecodziennych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy kolekcję specjalnie wyselekcjonowanych, ręcznie robionych zaproszeń ślubnych, która łączy w sobie precyzję wykończenia z idealnie dobranymi elementami.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego końcowy projekt zawsze pozytywnie zaskakuje naszych odbiorców.Do produkcji naszych zaproszeń, używamy materiałów najlepszej jakości — nie uznajemy kompromisów i tanich zamienników. Dzięki takiej polityce firmy, nasze zaproszenia, zachowują swoją wysoką jakość, nie tylko podczas zapraszania gości, lecz również na długo po uroczystości ślubu, stanowiąc wyjątkową pamiątkę, tego szczególnego dnia.


Zdjęcia przedstawiają mały urywek naszej twórczości.
Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszym pełnym asortymentem, zapraszamy do kontaktu:

Mail: ZaproszeniaAurora@gmail.com
Telefon: 519-674-177

Cena naszych zaproszeń, rozpoczyna się już od kwoty 2,40 zł.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: