Biżuteria ślubna

Estera Kiermasz

Panna młoda, Warszawa

Biżuteria ślubna spędza mi nieco sen z powiek. Chciałabym taką na ślub założyć, ale wizja wydania wysokiej kwoty na coś, coś prawdopodobnie założę raz nieco mnie martwi. Jest jakiś pomysł jak to obejść? Jakieś wypożyczalnie? Mam na myśli standardową biżuterię (kolczyki na przykład), ale także taką do włosów.

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Na ślub może być normalna biżuteria. Teraz jest dużo slicznych minimalistycznych naszyjnikow, kolczykow- z powodzeniem można to nosić nawet do pracy potem. Zerknij sobie do Ergold:
ergold.pl/75-bizuteria
W sklepie mają wiele ładnych kompletów.
Ja bym zainwestowała w jedną rzecz z biżuterii taką wymarzoną, którą albo bedziesz mogła wykorzystać przy innych okazjach albo przekazać w przyszłości komuś innemu a reszte zastąpiła tym co mam albo pożyczyłabym ;)

Elizka13

Panna młoda, Warszawa

A skoro już o biżuterii mowa, jak wyglądają Wasze pierścionki zaręczynowe? Osobiście jestem totalnie zauroczona propozycjami w sklepie jubilerskim https://sklep.diamor.pl/pierscionki-zareczynowe/pierscionek-z-bialego-zlota-z-rubinem-i-czarnymi-brylantami-276-05-bd-rubin . Można tutaj znaleźć mnóstwo niebanalnych modeli, ozdobionych różnymi, bardzo starannie dobranymi kamieniami i muszę przyznać, że prezentują się one niezwykle atrakcyjnie:).

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: