Prezent dla siostry

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Wpadłam na pomysł, żeby siostrze kupić w prezencie na święta koszulkę z jakimś fajnym nadrukiem. Czy jest to dobry pomysł na prezent czy raczej obciach?
A moze macie pomysł na coś innego?

Julka Malarz

Gość na weselu, Warszawa

Doprecyzuj bo większość koszulek ma nadruki. Koszulka z sieciówki czy własny projekt nadruku? Jak własny projekt to w jakim stylu? Świąteczny, "jajcarski"? Ile siostra ma lat? Moim męskim zdaniem fajny markowy ciuch to dobry prezent. Własne nadruki to dobry pomysł na wieczory panieńskie i jako dodatek do prezentu na jakieś okrągłe urodziny.
Moim zdaniem znacznie lepszą opcją bedzie zabieg bankietowy . Na stronie jest opisane, czym jest taki zabieg.
Siostra się odpręży.

Hania Monter

Żona, Kraków

Postaw na coś, czym się interesuje. Na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu.

Jolanta Woźniak

Żona, Gdańsk

Możesz podarować swojej siostrze coś pożytecznego, na przykład bon podarunkowy giftmall.pl/on/prezenty-na-urodziny-dla-siostry A wtedy ona sama wybierze to, czego potrzebuje, bo tak trudno zgadnąć

Alicja Olek

Żona, Poznań

Wydaje mi się, że taka koszulka to nie jest dobry pomysł. Pewnie siostra nie będzie jej nosić, a koszulka będzie zajmować miejsce w szafie bo szkoda jej wyrzucić. Może postaw na coś bardziej praktycznego jak słuchawki — w końcu każdy ich używa :) Na stronie: http://bangolufsen.pl/ znajdziesz je w naprawdę dobrych cenach, a słuchawki są w super jakości, więc możesz być pewna, że będą miały dobry, czysty i wyraźny dźwięk i będą też bardzo wytrzymałe. Myślę, że siostra się ucieszy z takiego prezentu :)

Agnellus nowak31

Gość na weselu, Warszawa

Moim zdaniem zdecydowanie jakieś tekstylia. Może ręczniki czy dywany. Tutajznajdziesz ciekawe propozycje.

Karl Gotfald Karlito

Gość na weselu, Warszawa

Oczywiście, że byłby to wspaniały prezent. Ale upewnij się, że weźmiesz pod uwagę preferencje urodzinowego chłopca. Bo ja osobiście mam przyjaciół, którzy nie lubią ubrań jako prezentów. Ale najczęściej proszą o coś konkretnego jako prezent. Ale wielu z nich jest bardzo szczęśliwych i akim poadkraam, jak np. koszulka z unikalnym i ciekawym nadrukiem. Tutaj (https://printsalon.pl/) można zobaczyć gotowe opcje. I można też zamówić z własnym zdjęciem.

Beata Novack

Gość na weselu, Kraków

Ale upewnij się, że weźmiesz pod uwagę preferencje urodzinowego chłopca.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: