Jak o siebie dbacie

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Pytanie do wszystkich kobietek. Jak o siebie dbacie na co dzień? Jakiego typu pielęgnację stosujecie?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Raz na pół roku robię podstawowe badania krwi i moczu dzięki których wiem co jeść i jakie ewentualnie witaminy suplementowac albo co się dzieje nie tak w organizmie. To podstawa jak dla mnie dbania o siebie. Poza tym w okresie wiosenno letnim maluję paznokcie u stóp, malule się delikatnie tusz, pomadka, podkład w kompakcie. Po każdym myciu używam balsamu do ciała lub oliwki. Włosy obcinam raz na 3 miesiące, nie farbuje. Minimum 3 razy w tygodniu ćwiczę i staram się unikać słodyczy. Liczę kalorie ale nie przesadzam z tym. Maseczkę i peeling na twarz robię co 2 razy w tygodniu w środę i w sobotę.
Dla relaksu lubię wybrać się również raz na jakiś czas na masaż. Polecam szczególnie… Masaż erotyczny w Warszawie: https://orientmasaz.pl/warszawa/

Można wybrać się do tego salonu. Jest wykonywany przez masażystę :)

Marcin Liszak

Gość na weselu, Warszawa

W kwestii dbania o siebie i swoje zdrowie polecam zajrzeć do serwisu http://zagojeni.pl/
Znajdziecie tam wiele ciekawych artykuł,szczególnie o tym jak postępować z ranami...
Radą są pomocne zarówno dla dorosłych,jak i dla dzieci!

Karolina Szewc

Żona, Warszawa

Staram się jeść 5 posiłków dziennie, ćwiczę 2-3 razy w tygodniu i śpię 7-8 godzin.

Ola Grzybowska

Gość na weselu, Pińczów

Ja dbam, jak tylko mogę: zdrowe odżywanie, dużo ruchu dla mojasilaruchu.pl/strefa-sprawnych-stawow  zdrowy sen i wiele, wiele innych. Wszystkim nam tego potrzeba, bo niestety — zdrowie mamy tylko jedno.

Tatiana Maik

Panna młoda, Warszawa

Pamiętajcie też o systematycznym nawodnieniu, które ma tez zbawienny wpływ na naszą skórę jak i działanie całego organizmu. Ja codziennie staram się wypijać 1,5l wody https://cymes.pl/produkty/woda-niegazowana-500-ml-aqua-queen/, a do tego herbata zielona i owocowa. Moja codzienna dawka spożywania płynów znacznie przewyższa 2l płynów na dobę.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: