Jakie dobre kosmetyki do makijażu

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Czy możecie polecić mi dobre kosmetyki (bazy, podkłady, cienie do powiek w brązowych odcieniach, puder, utrwalacz). Szukam czegoś wartego zakupu czym będę mogła wykonać makijaż ślubny tak by był trwały i ładnie wyglądał na zdjęciach. Z góry dziękuję

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Sama chcesz wykonac swoj makijaż ślubny? Przyznam, ze jest to dość ryzykowne. Nie wiem czy bym sie odważyła, obawiałabym sie, ze coś pójdzie nie tak oraz nie będzie wyglądal dobrze. Uważam, ze umiem sie malowac ale jednak wykonanie makijażu ślubnego oddałam w ręce profesjonalnej makijażystki :) Wolałam aby wszystko było wykonane na tip top.
Jeśli zastanawiałabyś sie nad dobrym podkładem na co dzień, polecam:
https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/bourjois-healthy-mix-nowy-podklad-do-twarzy-51-light-vanilla-30ml
Daje naturalny odcień oraz ladnie wyglada na skórze.

Krzysiek R

Mąż, Wrocław

No dobrze, malowanie się malowaniem się, ale pytanie za 1000 punktów — macie jakieś sposoby na demakijaż? Moja żona ma wciąż z tym problem i dlatego ja się zastanawiam, czy nie spróbować z czymś takim https://www.perfumesco.pl/naturalne-kosmetyki-do-demakijazu . Ten sklep ma w razie czego spory wybór. Co mówicie? Chętnie poczytam porady.

Joanna Kliszko

Gość na weselu, Gdynia

Używam kosmetyków do makijażu ecocera. Moi ulubieńcy to bronzer thai, rozświetlacz capri i sypki puder bananowy. Są wegańskie, niewiele kosztują, a makeup jest trwały i bez efektu maski.

Wiktoriia Iskri

Żona, Kraków

Joanna Kliszko, 20 sty 2021 20:07
Używam kosmetyków do makijażu ecocera. Moi ulubieńcy to bronzer thai, rozświetlacz capri i sypki puder bananowy. Są wegańskie, niewiele kosztują, a makeup jest trwały i bez efektu maski.

Ja też

Maria Gut

Gość na weselu, Kraków

Myślę, że kosmetyki Maca są odpowiednie, zresztą sporo celebrytek używa tych kosmetyków. Za sukcesem marki stoją nie tylko gwiazdy, ale po prostu jakość produktów i portfolio zaspokajające gusta najbardziej wybrednych i wymagających klientek. I wiedzą o tym nie tylko makijażystki (bo marka jest mocno obecna na backstage’ach pokazów), ale przede wszystkim zwykłe użytkowniczki, takie jak my.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: