Jakie najlepsze płytki do łazienki?

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Dziewczyny jakie płytki do łazienki polecacie białe matowe czy z połyskiem?

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Ja mam cały dół lapato i jestem mega zadowolona. W jedna łazienkę mam w połysku i jak dla mnie jest tragedia. Cieszę się bardzo że wybili mi z głowy żeby cały dół był w polysku — z uwagi na to, ze podłoga bywa bardziej problematyczna do utrzymania w czystości niż ściany ;)
Tak wieć jeśli chciałabys wybrac praktyczne oraz wygodne płytki w czyszczeniu, najlepiej będzie postawić na mat albo na lappato.
Płytek polecam poszukać w tym sklepie
https://home100.pl/

Maja w nim duży wybór dobrych wzorów.

Iga Iga

Gość na weselu, Warszawa

Matowe z klinkieru fajnie się prezentują.

Eli Fur

Gość na weselu, Szczecin

Dzieki za rekomendacje.

Marlena Ziemowit

Gość na weselu, Toruń

Remont generalny to dość poważne zagadnienie, szczególnie jak weźmiemy pod uwagę w jak długiej perspektywie czasowej będziemy korzystać z nowej łazienki. Najważniejszy dla nas powinien być komfort korzystania więc musimy dobrze przemyśleć projekt. Moim zdaniem coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę dlatego przez ostatnie lata pojawiło się wiele nowości na rynku. Najciekawszy jest fakt, że czasami nie trzeba wiele dopłacić by kupić materiały wykończeniowe z wysokiej półki. Widać to doskonale przy takich produktach jak płytki ceramiczne. W sklepach internetowych znajdziemy wiele świetnych kolekcji jak płytki tubądzin. Jedynie może nas ograniczyć nasza wyobraźnia bo możliwości jest mnóstwo. Wybranie odpowiedniej kolorystyki jest ważna, natomiast jeszcze ważniejszy jest format samych płytek. Aktualnie bardzo popularne są wielkoformatowe ponieważ przy zastosowaniu minimalnej fugi można uzyskać efekt jednolitej powierzchni :)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: