Hity i kity podczas remontu łazienki

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Jakie są hity i kity Waszych remontów w lazienkach? Co się sprawdzilo a co niekoniecznie?

anna zdrowitka

Żona, Warszawa

Kit: Płytki od samego dołu do góry, ma to zastosowanie jedynie w prysznicu, w pozostałych miejscach sensu to nie ma żadnego, jest drogie i rzadko kiedy wygląda dobrze. Zasłona prysznicowa (przykleja się do ciała) Ciemne płytki w połysku (widać każdą kroplę wody). Hit: matowe, wzorzyste płytki, bo niczego na nich nie widać.
No i oczywiscie kabina walk in:
https://lazienka-rea.com.pl/kabina-prysznicowa-walk-in-aero-n-80-120x80-120-rea.html

Która jest wygodna oraz prosta w czyszczeniu.

Ania Krochmal

Gość na weselu, Tychy

Bardzo ciekawe opinie w temacie. Oczywiście decydując się na remont w dzisiejszych czasach należy rozważać wszystkie możliwości jakie mamy dostępne. Z tego co ja zaobserwowałam to ludzie mają dosyć niskiej jakości i stawiają na wykończenia często z wyższej półki. Szczerze powiedziawszy to widzę w tym bardzo duży sens. Jeśli zrobimy całość zgodnie z naszymi marzeniami to będziemy odczuwać z tego dużo satysfakcji. W kontekście remontu łazienki należy także brać pod uwagę także takie propozycje jak miska bezkołnierzowa która nie tylko prezentuje się bardzo nowocześnie, jest funkcjonalna. Zerknijcie sobie zresztą z jakimi funkcjami są dostępne niektóre modele, a się zadziwicie :)

Viktoria Ludowska

Żona, Warszawa

Propozycji sufitów napinanych jest wiele, ale ceny najlepiej od razu spojrzeć na stronę producenta https://otomistrz.pl/sufity-napinane/warszawa/ dzięki czemu zrozumiesz aktualny koszt wysokiej jakości sufitu PCV wraz z montażem

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: