Dekoloryzacja włosów

Kinga Gaj

Panna młoda, Warszawa

Szukałam w lupce i nic nie odpowiadałam mojemu problemowi, jak byl już taki post, a ja go ominęłam to proszę o linka. Jakoś pół roku temu farbowałam w domu włosy na jaśniejszy blond. (Naturalnie tez jestem blondynka ale ciemna). Po pierwszym farbowaniu farba z Joanny chyba, nie widziałam za dużego efektu, Wiec zrobiłam to ponownie farba z garniera. Ostatecznie moje włosy są żółte i 3 kolorowe (na samej gorze odrost, niżej jaśniejsza farba, a reszta włosów w żółtej farbie). Chce wrócić do naturalnego koloru, tylko nie mam pojęcia jak. Macie do polecenia coś do dekoloryzacji, co nie rozjaśni mi włosów tylko wróci je do naturalnego koloru? Albo jakiś szampon głęboko oczyszczający czy coś takiego? Byleby wrócić do naturalnych

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Nie chce Cię martwić ale powrót do naturalnego koloru to albo czekanie aż włosy naturalne odrosną albo spróbować nałożyć na to jakaś farbę w kolorze zbliżonym do naturalnych. Pamietam, ze ja użyłam kiedys koloru z castinga i wyszedł jako tako ale nie był to w 100% naturalny. Najlepiej to udaj się do fryzjera.

Jeśli jednak na pewno chcesz zabierać sie za to samodzielnie, polecam zerknać sobie na stronę sklepu Trena: https://trena.pl/189-rozjasniacze-i-dekoloryzacja W sklepie mają profesjonalne kosmetyki do dekoloryzacji włosów.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: