Stomatolog w Krakowie

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję dobrego stomatologa na terenie Krakowa, ewentualnie w najbliższych okolicach. Tylko, oprócz tego, żeby był dobry ( właściwie to chodzi mi o to, aby nie zepsuł mi uzębienia jeszcze bardziej ) zależy mi też, aby był w stanie wyleczyć kilka zębów na jednej wizycie, i najlepiej, aby można było skorzystać z narkozy, lub chociaż środka wyciszającego. Oczywiście cena też nie jest bez znaczenia, ponieważ mam ograniczony budżet i nie mogę sobie pozwolić na wydanie kilku-kilkunastu tysięcy na dentystę. Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc! Pozdrawiam

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Narkozę stosuje się wyłącznie w trudnych i wymagających sytuacjach. Nie powinno się nią ot tak szafować bo jednak jest to zabieg z pewną dawką ryzyka. Aktualnie są tkaie metody znieczuleń miejscowych, ze jesli trafisz do bardzo dobrego stomatologa to nic a nic nie powinno Cie boleć.
Polecam zapisac się do kliniki Na Batorego
https://studiose.med.pl -stomatolog z dużym doświadczeniem. Myślę, że przy powazniejszym leczeniu można byłoby negocjować ceny zabiegów. Gabinet prywatny ale polecam zapisać się z wyprzedzeniem, bo chętnych mają wielu.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: