Gdzie kupować bieliznę

Kamila Gwiazdowska

Gość na weselu, Warszawa

Nadszedł czas, kiedy muszę praktycznie wymienić całą bieliznę. Większość jest już mocno znoszona i tak zostały mi dwa staniki i kilka par majtek. Przychodzę więc do Was. Polećcie proszę sklepy (najlepiej internetowe, nie mam czasu na bieganie po sklepach) gdzie kupię dobrej jakości bieliznę, zarówno taką bezszwową pod t-shirt, jak i bardziej elegancką, myślałam o Sloggi, ale chciałabym wszystko kupić w jednym sklepie, a tam niestety nie mają koronek. Tak jak napisałam, chcę na raz kupić kilka par staników i majtek, więc szukam czegoś w dobrej cenie, żeby nie zbankrutować.

Jagna J

Gość na weselu, Warszawa

Biustonosze: Parfait (mam już 4 rok i wygląda fantastycznie), Dalia (3 rok jej leci nie jest źle). Dobre są jeszcze Panache.
Figi itp.: Mediolano lub Gatta bezszwowe, a jeśli chodzi o typowo bawełniane to w KiK firmy Janina (a przetestowałam już wiele tanich bawełnianych majtasów z targów, sieciówek, gdzie 90% po 2 założeniach się pruła i wykrecała)
Koszulki nocne Lupo Line i Nipplex (w obu super przyjemna wiskoza i mam je już kilka lat).
Jeśli chodzi o bieliznę erotyczną, polecam zajrzec sobie tutaj: https://sensu.pl/stroje-erotyczne W sklepie maja duży wybor fajnych kostiumow :)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: