Mobilne Centrum Animacji

Artysta, Tychy

mobilnecentrumanimacji.pl
43-100 Filaretów 12

Wykonawca Mobilne Centrum Animacji, Tychy

Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju imprez.

Uczestniczymy w dużych i mniejszych przedsięwzięciach, tj. festyny, pikniki, eventy firmowe, akcje reklamowe i promocyjne, dożynki, dni miast, dni rodzinne, koncerty komercyjne i charytatywne, wydarzenia organizowane przez instytucje kultury, uczelnie, szkoły, przedszkola oraz instytucje państwowe.

Często jesteśmy też zapraszani na przyjęcia prywatne: wesela, komunie, urodziny, jubileusze, garden party i inne uroczystości rodzinne.

Jeśli szukacie Państwo firmy, która rzetelnie, kompleksowo i na czas zajmie się zorganizowaniem Waszej imprezy, to właśnie ją znaleźliście.

Ogromne doświadczenie zdobyte podczas obsługi kilkuset imprez organizowanych na terenie całej Polski, kreatywni ludzie traktujący swoją pracę z pasją i dużym zaangażowaniem oraz setki zadowolonych Klientów i tysiące uśmiechniętych twarzy, dają gwarancję naszej rzetelności, profesjonalizmu i niezawodności.

Jeśli do tego dodać należyte działanie sprzętów oraz konkurencyjne ceny to otrzymujecie Państwo obraz najlepiej przygotowanej i obsłużonej imprezy, którą zapewnia Mobilne Centrum Animacji.

Prace z portfolio

  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
  • Lubię to
    0
Zobacz wszystko w portfolio (3 zdjęć)