VOCART Artists & Events

Muzyk, Warszawa

+48 506 14 3 132

ul. Nowolipki 27 Warszawa
+48506143132
vocart.eu@gmail.com

Muzyk VOCART Artists & Events, Warszawa

— ATRAKCYJNY KLIMAT IMPREZ
— CENIONY KONFERANSJER PROWADZĄCY
— IMPONUJĄCE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE
— PRZEBOJOWY REPERTUAR NA ŻYWO (PONAD 800 UTWORÓW DO WYBORU)
— ŚWIETNY DJ (PONAD 50.000 UTWORÓW)
— PROFESJONALNI ARTYŚCI W STAŁYM SKŁADZIE
— POWAŻNE REFERENCJE OD WIELU LAT
— CIEKAWE SCENARIUSZE IMPREZ
— PODSTAWOWE USŁUGI WEDDING PLANNER’a W CENIE

VOCART (www.vocart.eu) to wartościowa atrakcja muzyczna na Wydarzenia – gwarantujemy stały i sprawdzony skład, imponujący repertuar, wysoki poziom występów oraz duży wybór opcji artystycznych – DJ, Dwujęzyczny Konferansjer, Duet Wokalny, Zespół Muzyczny 100% Na Żywo, Technika Sceniczna i szeroka oferta usług dodatkowych oraz wyjątkowe referencje, przekonują nawet ponad 100 Organizatorów Imprez rocznie (liczba udokumentowana fakturami). Nasze możliwości można poznać na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy – chętnie porozmawiamy o Waszych Imprezach i o tym, co możemy na nich wspólnie zrobić: )

VOCART Cover Band & DJ zapewnia muzykę na imprezy firmowe, studniówki, koncerty plenerowe oraz na imprezy okolicznościowe — mamy całkowicie oddzielny repertuar i scenariusz na Wesela, uzupełnione wsparciem naszego Wedding Plannera, a nasz sposób prowadzenia imprez jest wysoko ceniony w całym Kraju — doświadczenia i technikę z prestiżowych Wydarzeń zapewniamy w całości także na Wasze Wesele.

Oferujemy zaskakujące propozycje, świetną zabawę, żywiołowe prowadzenie przez konferansjera i wysoki poziom występów. U nas nie ma pomyłek i przypadku. Wystąpiliśmy na wielu prestiżowych imprezach w całej Polsce i Europie, co dokumentują nasze referencje, relacje z wydarzeń oraz setki zadowolonych Klientów od 2008 roku. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART.

W naszej ofercie odnajdziecie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania małej i dużej imprezy — szeroki wybór usług artystycznych oraz technikę sceniczną uznanych producentów. Znamy się na klasyce dyskotekowych hitów i na bankietowym swingu – nie boimy się także disco-polo oraz rock’a.

NASZ HIT na imprezy to ZESPÓŁ + DJ, czyli występ pełnego składu zespołu (6-7 osób 100% na żywo) lub duetu wokalnego z podkładem instrumentalnym, zakończony występem DJ'a — dwie usługi w cenie jednej i podwójna atrakcyjność imprezy. VOCART oferuje także samodzielną usługę DJ’a.

Poziom występów VOCART i efektowność naszej sceny można poznać, oglądając nasze materiały demo, gdzie prezentujemy wyłącznie naszą technikę — dysponujemy własnym nagłośnieniem i oświetleniem renomowanych producentów, które zapewnia duży zakres konfiguracji światła i dźwięku na Wydarzenia z udziałem kilkuset osób.
Referencje, demo i szczegóły na naszej stronie: www.vocart.eu.

VOCART prezentuje wyróżniające się możliwości artystyczne i techniczne, umożliwiające spełnienie Waszych najbardziej poważnych oczekiwań na poziomie, który znajdzie uznanie Waszych Gości, a Wam pozwoli cieszyć się Dniem Imprezy bez żadnych obaw – w szczególności:

– doceniany przez Organizatorów profesjonalny wizerunek sceniczny, efektowność występów i jakość przygotowywanych przez nas imprez (potwierdzone materiałami demo na stronie: https://vocart.eu/demo/, galerią na stronie https://vocart.eu/galeria/ i referencjami dostępnymi m.in. na stronie https://vocart.eu/referencje/ );

– świetny duet wokalistów (męski i damski wokal) i Prezenter Muzyczny oraz popularni Instrumentaliści – skład VOCART tworzą osoby o wyróżniających się osiągnięciach w branży rozrywkowej, prezentujący obszerny i wszechstronny repertuar – nie wstydzimy się żadnej Muzyki oraz potrafimy ją wiernie wykonać – ponad 800 licencjonowanych utworów wykonywanych na żywo oraz ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a – od disco polo / przez taneczne klasyki / po rock – klimat każdego Wydarzenia jest ustalany indywidualnie – repertuar jest dostępny na stronach: https://vocart.eu/dj/ oraz https://vocart.eu/zespol/ );

– doświadczenie zbierane od 2008 roku nawet na ponad 100 prestiżowych imprezach rocznie (liczba udokumentowana fakturami i referencjami) – to o ponad połowę więcej niż wynosi aktualna średnia w branży;

– atrakcyjne i bardzo popularne scenariusze imprez prowadzonych przez doświadczonego Konferansjera z wiedzą Event Plannera/Managera – dwujęzyczny (pol-ang), dobrze wychowany, potrafiący poskromić czas na Wydarzeniu i błyskotliwy w komentarzach – będzie zawsze jasnym punktem na scenie i wsparciem na imprezie – w portfolio między innymi współpraca na scenie z: Adamem Małyszem, Maciejem Orłosiem, Cezarym Pazurą, Ryszardem Rembiszewskim itd.

Referencje, demo i szczegóły na naszej stronie: www.vocart.eu.

Zaufano nam między innymi na następujących prestiżowych Imprezach:
– Gale I.D. Media “Lwice Biznesu” i “Prestiżowy Produkt Roku” (2016, 2017, 2018, 2019)
– Ogólnopolska Trasa BOŚ Bank „KLONY 2017” (2017)
– Gala Orange Polska „BESTSELLERY 2016” (2016)
– Gala 20-lecia BIALMED (2018)
– Gala MEDIA-SATURN – Media Markt & Saturn (2013, 2014, 2015)
– Gala 90-lecia Spółki Lasy Państwowe (2014)
– Gala 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego (2016)
– Gala 25-lecia Firmy SVANTEK (2015)
– Gala 20-lecia Firmy PLASTEM (2016)
– Gala 20-lecia Konsorcjum CFE (2016)
– Gala 10-lecia Wydawnictwa I.D. MEDIA (2015)
– Gala COLLIERS (2019)
– Gala FUNDAMENTAL Group (2018)
– Gala Firm ARUM & GENERALI (2014)
– Gala Firmy AUDATEX (2016)

i na wielu innych Wydarzeniach.

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART: https://www.facebook.com/vocart.eu/

Specjalizacja i usługi

Oprawa muzyczna przez cały wieczór
2 800 – 12 500 zł
Występ przez 45-60 minut
280 – 1 250 zł

Prace z portfolio

 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
 • Lubię to
  0
Zobacz wszystko w portfolio (14 zdjęć, 6 filmów)